1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTFF U14 TAKIMI OGAN İLE KAYA’YA EMANET
KTFF U14 TAKIMI OGAN İLE KAYA’YA EMANET

KTFF U14 TAKIMI OGAN İLE KAYA’YA EMANET

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, önceki akşam yaptığı toplantıda alınan kararları açıkladı. Yönetim kurulu, 29 Ekim’de İstanbul’da yapılacak özel maçlar için oluşturulacak KTFF U14 Karması’nın teknik sorumluluklarına Ahmet

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, önceki akşam yaptığı toplantıda alınan kararları açıkladı.

Yönetim kurulu, 29 Ekim’de İstanbul’da yapılacak özel maçlar için oluşturulacak KTFF U14 Karması’nın teknik sorumluluklarına Ahmet Ogan ve Cenker Kaya’nın getirilmesi kararı alındı.

 

TÜRKEL’İN YERİNE MAHİREL

 

Disiplin Kurulu başkanlığı görevinden istifa eden Sayın Ahmet İzzi Türkel’in istifa talebini kabul eden Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür ettiği Türkel’in yerine Av. Ahmet Mahirel’i başkanlığa, asbaşkanlık görevine Av. Gizem Bahri ve eksilen kurul üyeliğine ise Av. Salih Irgat’ın getirilmesini kararlaştırdı.

 

BAĞCIL VE DTB’NİN İTİRAZLARINA RET

 

Bu arada Futbol Federasyonu Bostancı Bağcıl’ın Mehmet Çil transferi ile ilgili, Doğan Türk Birliği’nin de Bağcıl maçı ile ilgili yaptığı itirazları reddetti.

Bostancı Bağcıl Spor Kulübü’nün, Mehmet Çil transferinde evrakların eksik olmadığı yönünde yaptığı itirazı reddeden federasyon yönetim kurulu, “Kiralık/Transfer Bonservisi”nin federasyona teslim edilmemesi nedeni ile transferin gerçekleşemediğini açıkladı.

Doğan Türk Birliği Kulübü’nün Bostancı Bağcıl maçı ile ilgili yaptığı itirazı da inceleyen federasyon, DTB’nin yeşil-beyazlı oyuncu Alper Aydın’ın Süper Lig Statüsü gereği TC vatandaşı olmadığını iddia ettiğini, Alper Aydın’ın TC vatandaşı olduğu ve transfer işlemleri için ibraz edilen tüm evrakların da lisans çıkarmaya uygun olduğunun tespit edildiğini, bu nedenle de Girne temsilcisinin itirazının reddedildiğini belirtti.

 

MAÇ PROGRAMLARINDA DEĞİŞİKLİK

 

Öte yandan Polis Futsal Takımı’nın, 29. Dünya Salon Milli Futbol Turnuvası’na 9-15 Ekim 2011 tarihlerinde katılacak olmasından dolayı Telsim Süper Lig, Telsim 1. Lig, Telsim 2. Lig ve U19 Ligleri’nin 2. 3. ve 4. hafta maç programlarında değişikliğe gidildi.

   

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 869 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler