1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTFF KARMASI TOP BAŞI YAPTI
KTFF KARMASI TOP BAŞI YAPTI

KTFF KARMASI TOP BAŞI YAPTI

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Karması 15 Kasım 2011 Salı günü oynanacak olan Cumhuriyet Kupası karşılaşması öncesi ilk antrenmanını dün gerçekleştirdi. KTFF Karması Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün yönetiminde, Attila Topaloğlu Sahası’nd

A+A-

 

 

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Karması 15 Kasım 2011 Salı günü oynanacak olan Cumhuriyet Kupası karşılaşması öncesi ilk antrenmanını dün gerçekleştirdi.

KTFF Karması Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün yönetiminde, Attila Topaloğlu Sahası’nda yapılan antrenmana, 18 kişilik kadrodan 16’sı katıldı. Sakat olan Deniz Torun (MTG) ve izinli olan Ünal Kaya (Göçmenköy) dışında, karmaya çağrılan tüm futbolcular antrenmana katıldı.

Telsim Süper Ligi’nin devam ettiğine dikkat çeken Özgürgün, fiziksel olarak herhangi bir çalışmaya gerek duyulmadığını belirterek dünkü antrenmanda taktik çalışma yaptıklarını söyledi.

 

“MİLLİ GÖREV”

KTFF Karması’nın formasını giymenin para ile ölçülemeyeceğini belirten teknik direktörü Mehmetali Özgürgün, “Bu milli bir görevdir. Elimizden gelenin en iyisini yapmak zorundayız. Bu görev bu yıl bana verildi. Ben ve futbolcularım, üzerimize düşen görevi seve seve yapacağız” şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Kupası karşılaşmasında Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonu Karması ile karşı karşıya gelecek olan KTFF Karması, ikinci ve son antrenmanını 14 Kasım 2011 Pazartesi günü saat 12.00’de Girne’deki 20 Temmuz Stadı’nda yapacak.

Menajerliğini Mehmet Avcı, teknik direktörlüğünü Mehmetali Özgürgün ve antrenörlüğünü Hüseyin Kınacı’nın yaptığı KTFF Karması’nın galibiyet hedeflediği Cumhuriyet Kupası karşılaşmasının oynanacağı stat ise henüz netlik kazanmadı.

Şht. Hüseyin Ruso Stadı veya 20 Temmuz Stadı’nda oynanması muhtemel karşılaşma saat 14.00’te başlayacak. Karşılaşmanın hangi sahada oynanacağının bugün, KTFF Yönetim Kurulu tarafından açıklanması bekleniyor.

KTFF Karması şu isimlerden oluştu:

Hasan Piro, Serhan Önet, Serkan Önet (Çetinkaya), Mehmet Özeralp, Kasım Tağman (Lefke),

E. Neval Esengül, Erdinç Börekçi, İbrahim Çıdamlı, Kemal Uçaner (Yenicami), Yasin Kurt, Mustafa Yaşınses, Hamis Çakır, Ertaç Taşkıran (Küçük Kaymaklı), Deniz Torun, Uğur Gök (Mağusa Türk Gücü), Ünal Kaya (Göçmenköy), Behiç Kum (B. Bağcıl), Halil Turan (Cihangir).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1050 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler