1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTFF KARMASI BELİRLENDİ
KTFF KARMASI BELİRLENDİ

KTFF KARMASI BELİRLENDİ

KTFF Karması’nın 15 Kasım 2011 tarihinde Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonu ile oynayacağı Cumhuriyet Kupası için kadro belirlendi. Menajerliğini Mehmet Avcı’nın yapacağı Karma’nın teknik direktörlüğünü Mehmet Ali Özgürgün ve antrenö

A+A-

 

 

 

 

KTFF Karması’nın 15 Kasım 2011 tarihinde Londra Türk Toplumu Futbol Federasyonu ile oynayacağı Cumhuriyet Kupası için kadro belirlendi. Menajerliğini Mehmet Avcı’nın yapacağı Karma’nın teknik direktörlüğünü Mehmet Ali Özgürgün ve antrenörlüğünü Mehmet Kınacı yapacak.

KTFF Karması şu isimlerden oluşuyor: Hasan Piro (Çetinkaya), Mehmet Özeralp (Lefke),  Serhan Önet (Çetinkaya), Serkan Önet (Çetinkaya), Neval Esengül (Yenicami), Yasin Kurt (Küçük Kaymaklı), Erdinç Börekçi (Yenicami), İbrahim Çıdamlı (Yenicami), Mustafa Yaşinses (Küçük Kaymaklı), Hamis Çakır (Küçük Kaymaklı), Kemal Uçaner (Yenicami), Deniz Torun (Mağusa Türk Gücü), Kasım Tağman (Lefke), Ertaç Taşkıran (Küçük Kaymaklı), Uğur Gök (Mağusa Türk Gücü), Ünal Kaya (Göçmenköy), Behiç Kum (Bostancı Bağcıl), Halil Turan (Cihangir).

 

GİRNE TAKIMLARINDAN OYUNCU YOK

Karmaya en çok futbolcuyu, 4’er oyuncu ile Yenicami ve Küçük Kaymaklı takımları verirken, Çetinkaya’dan 3, Lefke ve MTG’den 2’şer, Bağcıl, Cihangir ve Göçmenköy’den de 1’er oyuncu davet edildi.

Girne’nin Süper Lig’deki 5 temsilcisi Doğan Türk Birliği, Türk Ocağı, Tatlısu, Lapta ve Düzkaya’dan hiçbir oyuncu kadroya çağrılmazken, Gönyeli takımından da herhangi bir oyuncu kadroda yer almadı.

 

KTFF Karması’nın antrenman ve maç programı şöyle:

Toplanma ve antrenman

Tarih:         09 Kasım 2011 – Çarşamba

Yer:            Attila Topaloğlu Sahası

                   13.30 – Toplanma

14.00 – Antrenman

 

Antrenman

Tarih:         14 Kasım 2011- Pazartesi

Yer:            20 Temmuz Stadı

                   12.00

 

Toplanma

Tarih:         15 Kasım 2011 – Salı

                   09.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 820 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler