1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTFAD’de ödül günü
KTFAD’de ödül günü

KTFAD’de ödül günü

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği (KTFAD) tarafından her yı düzenlenen ödül töreni bugün yapılıyor. Kuzey Kıbrıs Turkcell 2010 – 2011 Futbol Sezonu’nda 1.,2,3.Lig doğu ve batı gurubu “A” ve U19 gençler, yükselme 1.2. ve bayanl

A+A-

KTFAD’de ödül günü

 

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği (KTFAD) tarafından her yı düzenlenen ödül töreni bugün yapılıyor. Kuzey Kıbrıs Turkcell 2010 – 2011 Futbol Sezonu’nda 1.,2,3.Lig doğu ve batı gurubu “A” ve U19 gençler, yükselme 1.2. ve bayanlar liginde takımlarını başarıya ulaştıran olan teknik direktör ve antrenörlere ödül verieceği gece saat 19.00’da başlayacak.  Ödül töreni Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği Lokali’nde yapılacak.

Ödül alacak antrenörler şöyle:

1.LİG

Şampiyon Küçük Kaymaklı: Teknik Direktör Mehmetali Özgürgün

Yardımcı Antrenör Uğur Çorba

Kaleci Antrenör İbrahim Reis

2.B.Bağcıl: Teknik Direktör İltaç Karayel

Yardımcı Antrenör Erhan Arıtan

Kaleci Antrenörü Yüksel Tok

3.Doğan Türk Birliği: Teknik Direktör Caner Ozhan

Yardımcı Antrenör Afün Girgen

Kaleci Antrenörü Emre Ersoy

URCAN VANGÖL FEDERASYON KUPASI

Şampiyon Çetinkaya: Teknik Direktör Vehbi Özerem

Yardımcı Antrenör Celal Keleş

1.GENÇLER LİGİ

Şampiyon Küçük Kaymaklı: Antrenör Serhat Ertürk

2.Cihangir : Antrenör Ahmet Zaifoğlu

3.Mağusa Türk Gücü: Teknik Direktör Ahmet Ogan

2.LİG

Şampiyon Yenicami: Antrenör Hasan Topaloğlu

Yardımcı Antrenör Ozan Uzunoğlu

2.Göçmenköy: Antrenör Ali Özçalışkan

PLAY-OFF’TAN GELEN

Türk Ocağı: Antrenör Kayhan Özerdem

Yardımcı Antrenör Hüseyin İlseven

2.GENÇLER LİGİ

Şampiyon Yenicami: Antrenör Hakan Sermaye

2.Göçmenköy: Antrenör Kemal Şener

3.Baf Ülkü Yurdu: Antrenör Sayıner Seyitler

3.LİG DOĞU GRUBU

Şampiyon Mormenekşe: Teknik Direktör Eralp Şerifoğlu

Yardımcı Antrenör Abdullah Özerinç

3.LİG BATI GRUBU

Şampiyon Hamitköy: Teknik Direktör Mustafa Özarabacı

Yardımcı Antrenör Ahmet Sakallı

PLAY-OFF’TAN GELEN

Serdarlı: Antrenör Altan Çoban

3.GENÇLER LİGİ DOĞU GRUBU

Şampiyon Mormenekşe: Antrenör Halil Erdoğuş

2.Seradarlı: Antrenör Altan Çoban

3.Maraş Gençlik: -

 

3.GENÇLER LİGİ BATI GRUBU

Şampiyon Hamitköy: Antrenör Ahmet Sakallı

2.Ağırdağ-Boğaz: Antrenör İsmail Talhaoğlu

3.Girne Halk Evi: Antrenör Serhat Deniz

 

YÜKSELME 1.LİGİ 2010-2011 SEZONU

Doğu Grubu

Şampiyon Vadili: Antrenör Hulusi Alpaslan

PLAY OFF’TAN GELEN

Dörtyol: Antrenör Turgut Çevirgen

Batı Grubu Şampiyonu

Pınarbaşı:Antrenör İzzet Karasalih

PLAY OFF’DAN GELEN

Karşıyaka: Antrenör Yusuf Tek

YÜKSELME 2.LİGİ 2010-2011 SEZONU

A Grubu: Şampiyon Bahçeli

B Grubu: Şampiyon Geçitkale

C Grubu: Şampiyon Ötüken: Antrenör Hüseyin Hüdaoğulları

D Grubu: Şampiyon Gayretköy: Antrenör Kemal Yürekli

 

TAMEK U 14 YIDIZLAR LİGİ 2010-2011 SEZONU

Şampiyon Yenicami: Antrenör Sedat Devecioğlu

2.1907 Futbol Akademisi: AntrenörÖzgür Gök 

3.Mağusa Türk Gücü: Teknik Direktör Ahmet Ogan

 

LİMASOL BANKASI BAYANLAR LİGİ 2010-2011 SEZONU

Şampiyon Akdeniz Spor Birliği: Antrenör Serhat Deniz

2.Düzova: Antrenör

3.Ortaköy: Antrenör Mengü Kont

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 321 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler