1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KTAMS BAŞEL'İN GÖREVDEN ALINMASINI KINADI
KTAMS BAŞELİN GÖREVDEN ALINMASINI KINADI

KTAMS BAŞEL'İN GÖREVDEN ALINMASINI KINADI

KTAMS, Sosyal Hizmetler Uzmanı Barış Başel’in görevinden alınmasını kınadı.

A+A-

 

 

 

KTAMS, Sosyal Hizmetler Uzmanı Barış Başel’in görevinden alınmasını kınadı.

Konu ile ilgili açıklama şöyle;

 

         Sosyal Hizmetler Dairesine bağlı çocuk yuvasından kaçan 2 kızımızın olayı ile ilgili toplumsal farkındalık yaratarak çocuk yurdunda yaşananlara dikkat çeken Sosyal Hizmetler Uzmanı Barış Başel’in görevine son verilmesini şiddetle kınarız.

 

    Sendika üyemiz sn Barış Başel’in çocuk yuvasında yaşanan olayların hükümet tarafından gerekli soruşturmanın yapılıp olayla ilgili ihmali bulunanların varsa cezalandırılması gerektiğini belirten  ve çocuk yuvasında  yaşanan olumsuzluklara karşı  yetkilileri gerekli önlemleri almaya çağıran sn Barış Başel’in hükümet tarafından takdir edilmesi gerekirken işine son verilmesi asla kabul edilebilir bir durum değildir. Ülkemizde her geçen gün alım gücünün düştüğü ve çalışanların bile geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde konusunda uzman değerli bir kişinin ekmeğinden olması  da insani bir uygulama değildir.

 

    KTAMS  olarak bizler hükümeti almış olduğu bu yanlış karardan geri dönmeye davet eder ve biran önce sendika üyemiz sn Barış Başel’in  görevine iade edilmesini talep ederiz

 

 

 

                                                                                    

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1033 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler