1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Kredi’de Web’ten onay devri
Kredi’de Web’ten onay devri

Kredi’de Web’ten onay devri

Bu üründe Esnaflar ve meslek sahipleri Creditwest Bank web sitesindeki kredi formunu doldurarak online olarak başvuru yapıp alabileceği kredi miktarını anında öğrenebiliyor.

A+A-

Creditwest Bank, ticari bankacılığın en önemli kesimi oluşturan Esnaf’ın ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çalışmalarına bir yenisini ekleyerek KKTC’de bir ilk olarak ‘İşinize Gelen Kredi’de Webt’en Anında Onay’ ürününü hizmete sundu.

Bu üründe Esnaflar ve meslek sahipleri Creditwest Bank  web sitesindeki kredi formunu doldurarak online olarak başvuru yapıp alabileceği kredi miktarını anında öğrenebiliyor. Başvuru sonrası ‘İşinize Gelen Kredi’ ürününden faydalanmak isteyen Esnaf, küçük işletmeler ve doktor, laborant, mimar, mühendis, avukat, mali müşavir ,eczacı, veteriner ve diyetisyen gibi meslek sahipleri Creditwest Bank müşteri temsilcileri tarafından işyerlerine ziyaret edilerek kredi ürünü ile ilgili işlemleri bankaya gitmeden gerçekleştiriliyor.

‘İşinize Gelen Kredi’ ürününden yararlanan Esnaflar ve meslek sahiplerinin verecekleri tek talimatla kredileri hesaplarında hazır oluyor. Böylelikle istedikleri zaman ve istedikleri tutarda krediyi kullanıp nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. 

MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE ESNAFA İŞYERİNDE HİZMET

Konu ile ilgili bilgi veren Creditwest Bank Genel Müdür Yardımcısı Gürol Güngör, Creditwest Bank’ın Kuzey Kıbrıs’ın en büyük özel bankası konumuna gelmesi  sebebiyle her geçen gün tabana yayılmaya devam ettiğini ifade ederek, yaklaşık 10.000 civarındaki Esnaf’ın her türlü bankacılık ihtiyaçları için yanlarında olduklarını ifade etti.

Genel Müdür Yardımcısı Gürol Güngör, ‘İşinize Gelen Kredi’ ürünü ile esnafların mal ve hizmet alımlarından doğacak nakit  ihtiyaçları ile kısa vadeli yatırımlarını kolaylıkla karşılayabileceğini belirterek Creditwest Bank’ın  bu ürünü ile  piyasanın canlanmasına da katkı koymuş olacağını ifade etti. 

Gürol Güngör, Esnaf’ın ülke ekonomisindeki yerinin çok önemli olduğunu belirterek ‘10.000 civarı kayıtlı esnaf ve küçük işletmenin olduğu ülkemizde işletmelerin sağlıklı bir şekilde çalışması için sadece temel bankacılık ürünlerine odaklanmayarak, ticari bankacılığa özel  etkin ve kaliteli hizmet sağlamayı da hedefliyoruz.’ diye konuştu. 

‘KREDİYİ WEB’TEN ONAYLIYOR, SONRA İŞYERİNİZE GETİRİYORUZ

Etkin şube bankacılığı yanı sıra son dönemde gelişime açık en önemli  alanın internet üzerinden şubeye gelmeden bankacılık hizmetlerini almak olduğunu belirten Creditwest Bank Genel Müdür Yardımcısı Gürol Güngör, Creditwest Bank’ın ‘İşinize Gelen Kredi’ ürününü geliştirerek www.creditwestbank.com web sitesi üzerinden  onay sistemini de hayata geçirdiklerini belirtti.
Bu sistemle esnaflar ve meslek sahipleri bulundukları yerden sitede bulunan başvuru formunu doldurarak alabilecekleri kredi miktarını öğreniyor ve ilgili işletme Müşteri Temsilcisi tarafından tarafından aranarak uygun zamanda ziyaret gerçekleştiriliyor.

Bu haber toplam 983 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler