1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KÖTÜ HAVA GÜNEYİ VURDU
KÖTÜ HAVA GÜNEYİ VURDU

KÖTÜ HAVA GÜNEYİ VURDU

Başta Trodos olmak üzere çeşitli bölgelerde sorunlar yaşandı; bazı kişilerin arabaları içerisinde mahsur kald, yangınlar çıktı, su baskınları oldu

A+A-

 

 

Güney Kıbrıs’ta dün, kötü hava şartlarından dolayı başta Trodos olmak üzere çeşitli bölgelerde sorunlar yaşandığı; bazı kişilerin arabaları içerisinde mahsur kaldığı, yangınlar çıktığı, su baskınları olduğu belirtildi.

Politis gazetesi, dün, tatil olması dolayısıyla vatandaşların yapılan uyarılara aldırmayarak Trodos’a gitmek üzere yollara çıktığını, ancak yoğun kar yağışına bağlı olarak yolların kapanması nedeniyle birçok araba ve otobüsün Trodos bölgesinde mahsur kaldığını yazdı.

Gazete, kar ve yağmurun yarattığı sorunlardan dolayı alarm veren itfaiyenin, yollarda kalan araçları kurtarmak, su baskını olan yerlere hizmet vermek ve şömineden çıkan yangınları söndürmek için yoğun uğraşlar verdiğini kaydetti.

Alithia gazetesi de, Limasol’da arabasıyla nehirden geçmeye çalışan bir avcının suyun içerisinde mahsur kaldığını belirtti. Habere göre, sözkonusu avcı polisleri arayarak yardım istedi.

Gazete, öte yandan iki avcının da arabalarının çamura gömülmesi nedeniyle mahsur kaldığını yazdı.


Bu haber toplam 1210 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler