1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KORTTA FİNAL GÜNÜ
KORTTA FİNAL GÜNÜ

KORTTA FİNAL GÜNÜ

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu’nun düzenlediği ve sponsorluğunu Gıda Şti. Ltd.in yaptığı Nestle Pure Life Büyükler Klasman Tenis Turnuvası’nda dün oynanan yarı final müsabakaları ardından finale kalan isimler belirlendi. Tenis Federasyonu kor

A+A-

 

 

Nestle Pure Life Büyükler Klasman Tenis Turnuvası’nda erkeklerde Martin Rychtarik ile Gurinder Singh, bayanlarda ise Suzan Pakan ile Özay Barutcu finale yükseldi. Turnuvada final maçları bugün oynanacak

 

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu’nun düzenlediği ve sponsorluğunu Gıda Şti. Ltd.in yaptığı Nestle Pure Life Büyükler Klasman Tenis Turnuvası’nda dün oynanan yarı final müsabakaları ardından finale kalan isimler belirlendi.

Tenis Federasyonu kortlarında yer alan ve özellikle yabancı uyruklu raketlerin favori olarak çıktıkları karşılaşmalar izleyiciler tarafından ilgiyle izlendi. Yarı final müsabakalarını kazanan yabancı uyruklu raketler bugün sabah saat 09.00’da final müsabakasına çıkacak.

Bayanlar karşılaşmalarında ise son yılların değişmez şampiyonu Suzan Pakan bu yıl da finale kalan isim olurken rakibi de Özay Barutcu oldu.

Final müsabakaları sonrasında dereceye giren raketlere Tenis Federasyonu ve sponsor firma yetkilileri tarafından kupa ve madalyaları yanında para ödülleri de dağıtılacak. 

Dün oynanan karşılaşmalarda şu sonuçlar alındı:

Martin Rychtarik-Saner Aniz: 2-0 (6-1, 6-2)

Gurinder Singh-Florin Sorodoc: 2-0 (6-1, 6-1)

Suzan Pakan-Tutku Aksoy: 2-0 (6-2, 7-5)

Özay Barutcu-Tüge Sanbancı: 2-0 (7-6, 6-2)

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 520 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler