1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KORİNEUM’DA ANLAMLI TURNUVA
KORİNEUM’DA ANLAMLI TURNUVA

KORİNEUM’DA ANLAMLI TURNUVA

Korineum Golf Resort, İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi yararına turnuva düzenledi.

A+A-

 

 

Korineum Golf Resort, İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi yararına turnuva düzenledi.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nın ardından, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı’nda gerçekleşen turnuvaya Korineum üyeleri oldukça ilgi gösterdi.

Stablefort formatında gerçekleşen turnuva sonucunda verilen ödüllerin kategorileri ise Overall Winner, Runner Up, 3rd net, Best Gross, Longest Drive (Men & Lady) ve Closest to the Pin oldu.

Turnuva sonrasında ödül olarak İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencileri tarafından özel olarak hazırlanan kupalar takdim edildi.

Turnuva sonrasında gerçekleşen ödül törenine oyuncuların yanı sıra Korineum yetkilileri ve merkezin eğitmen, danışman ve öğrencileri katıldı. Ödül töreni başında Merkez’in geçmişi ve etkinlikleri hakkında kısa bir bilgi verildi.

Sonrasında İrfan Nadir Rehabilitasyon Merkezi adına konuşma yapan Seramik Öğretmeni Yener Doğan, Korineum Golf Resort’e düzenlemiş oldukları bu etkinlikten dolayı teşekkür etti ve bu tür etkinliklerin hem Merkez’e, hem de öğrencilere sağlamış olduğu yararları ifade etti. Sonrasında da turnuvada dereceye girenleri ödülleri öğrenciler tarafından takdim edildi.

Ödül töreninde öğrencilerin Korineum’a da bir sürprizi oldu ve Korineum Golf Resort’a da kendilerinin hazırlamış olduğu plaketi, düzenlemiş oldukları bu anlamlı etkinlikten dolayı sundular.

Turnuva da elde edilen gelir İrfan Nadir Rehabilitasyon Merkezi’nin Spor Merkezi’nin geliştirilmesi ve yeni ekipman alımı için kullanılacak.

 

Turnuva’da ödül kazanan isimler şöyle:

Longest Drive Men: David Bailey

Longest Drive Lady: Nilüfer Talay

Closest to the Pin: Phil Mitchell (9.94 m)

3rd Net        : Ian Brydone (C/B 35 Puan )

Net Runner Up: Brian Young (35 Puan

Gross Winner: Soner Yetkili (28 Puan)

Overal Winner: Mustafa Sedat (39 Puan)

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 468 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler