1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KOOPSPOR 20’NCİ YAŞINI KUTLADI
KOOPSPOR 20’NCİ YAŞINI KUTLADI

KOOPSPOR 20’NCİ YAŞINI KUTLADI

Koopspor kurucuları ve eski sporcuları düzenlenen törende 20’inci kuruluş yılını kutladılar

A+A-  

Yenişehir Şubesi’nde gerçekleştirilen kutlamada Kooperatif Merkez Bankası Genel Müdürü Gülhan Alp, Koopspor’un kurucu üyeleri arasında yer alan ve kulübe uzun süre hizmet eden Sayıştay Başkanı Osman Korahan’a plaket verdi
Ülkemiz basketboluna kuruluşundan itibaren hizmet vermekte olan ve pek çok kupanın sahibi olan Koopspor kuruluşunun 20’inci yılını gerçekleştirdiği etkinlik ile kutladı.
20 yılda elde edilen kupaların bir kısmının sergilendiği Yenişehir Şubesi’nde gerçekleştirilen kutlama törenine Kooperatif Merkez Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Turan ile Genel Müdür Gülhan Alp’ın yanı sıra Sayıştay Başkanı Osman Korahan, şube müdürleri, eski sporcular ve çalışanlar katıldı.
 

ALP, “KATKILARIMIZ SÜRECEK”
Koopspor Kulüp Başkanı Talat Yalkut’un kısa konuşması ile başlayan kutlama töreninde söz alan Kooperatif Merkez Bankası Ltd. Genel Müdürü Gülhan Alp, 20 yıldan beridir hem KKTC sporuna, hem de sporcularına katkı yapmakta olduklarını ifade ederek, bu katkıların önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini söyledi. Konuşmasının devamında, “Koopspor son 13 yılda 8 şampiyonluk elde ederek büyük bir başarıya imza atmıştır” diyen Alp, bu başarılarda katkısı olan herkese teşekkür etti.

KORAHAN’A PLAKET VERİLDİ
Törende, Koopspor’un kurucu üyeleri arasında yer alan ve uzun süreden beridir hem sporcu, hem de antrenör olarak kulübe katkı sağlayan, Sayıştay Başkanı olmasının ardından Kulüpteki görevinden ayrılan Osman Korahan’a plaket verildi. Korahan’ın plaketini Kooperatif Merkez Bankası Ltd. genel Müdürü Gülhan Alp verdi.
Bilindiği gibi 19 Haziran 1992 yılında kurulan Koopspor, basketbol dalında, “Büyük Erkekler”, “Büyük Bayanlar” ve “Gençler” kategorilerindeki takımlar ile liglerde mücadele ediyor. Kooperatif Merkez Bankası ülke sporunun yanı sıra, takımlarında yer alan sporculara eğitim bursu sağlayarak katkıda bulunuyor.


 

 

 

 

 

Bu haber toplam 458 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler