1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KOFALI’NIN GÖZÜ OLİMPİYATLARDA
KOFALI’NIN GÖZÜ OLİMPİYATLARDA

KOFALI’NIN GÖZÜ OLİMPİYATLARDA

Türkiye ve Finlandiya’da katıldığı uluslararası gençler trap yarışmalarında şampiyon olan başarılı atıcı Mert Kofalı’nın hedefi olimpiyat oyunlarında yarışabilmek. Bu yıl içerisinde katıldığı tüm yarışlarda aldığı başarılı sonuçlarla tüm dik

A+A-

 

 

Türkiye ve Finlandiya’da katıldığı uluslararası gençler trap yarışmalarında şampiyon olan başarılı atıcı Mert Kofalı’nın hedefi olimpiyat oyunlarında yarışabilmek.

Bu yıl içerisinde katıldığı tüm yarışlarda aldığı başarılı sonuçlarla tüm dikkatleri üzerine çeken Gönyeli Avcılık Atıcılık kulübü sporcusu Mert Kofalı hedeflerini büyüttü. KKTC Gençler Trap rekorunun sahibi genç atıcının öncelikli hedefi ülkemizde trap dalındaki rekorların tümünü kırmak.

 

“KENDİME GÜVENİYORUM”

Mert Kofalı bu sezon oldukça iyi bir form yakaladığını ve katıldığı tüm yarışlarda başarılı sonuçlar elde ettiğini söyledi ve “Ben kendime güveniyorum, eğer gerekli maddi desteği bulabilirsem önce Avrupa’daki yarışlarda daha sonra ise olimpiyatlarda başarılı olacağıma inanıyorum” dedi.

Genç atıcı antrenörü Hüseyin Zorba nezaretinde haftada 3 gün çalıştığını ve son derece disiplinli bir yaşamı olduğunu sözlerine ekledi.

Kofalı, ailesinin kendisine her türlü sıkıntıya katlanarak maddi ve manevi büyük destek verdiğini, dolayısı ile onlara çok teşekkür ettiğini belirtti. Mert Kofalı ayrıca antrenörü Hüseyin Zorba, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli ve Gönyeli Avcılık Atıcılık Kulübüne de destekleri için teşekkür etti.

 

 

 

Bu haber toplam 385 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler