1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KLASİK MERCEDESLER YARIŞTI
KLASİK MERCEDESLER YARIŞTI

KLASİK MERCEDESLER YARIŞTI

“Klasik Mercedes Benz Oto Rallisi 2012” sonunda genel klasmanda Burçin ve Derya Aliusta ikilisi birinci oldu

A+A-

 

 

Kombos Otomotiv Lefkoşa Merkezi’nde başlayan ve 3 saatlik bir seyir sonunda Girne Eziç Premier Restorant’ta tamamlanan “Klasik Mercedes Benz Oto Rallisi 2012” sonunda genel klasmanda Burçin ve Derya Aliusta ikilisi birinci oldu

 

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlene ve Kuzey Kıbrıs Klasik Otomobil Turing Kulübü’nün organize ettiği bu yıl 3’sü gerçekleşen “ Klasik Mercedes Benz Oto Rallisi 2012 ” devlet ile hükümet temsilcileri yanında birçok alanda tanınan insanları, ülkemizde yaşayan yabancıları bir araya getiren görkemli bir organizasyon oldu.

Kombos Otomotiv Lefkoşa Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Eroğlu’nun start vermesiyle başlayan ve 3 saatlik bir seyir sonucunda Girne Eziç Premier Restoran’da tamamlanan Ralli’ye toplamda 40 araç ve 80 sürücü katıldı.

Dereceye girenlere kupa ve madalyaların takdim edildiği Ralli sonunda birinciliği elde eden Burçin ve Derya Aliusta ailesine Serhan Kombos tarafından 1978 Model Mercedes 200 araba armağan edildi.

Ezic Premier Restorantda yemekli eğlence ile noktalanan Klasik Mercedes Benz Rallisi ödül töreni öncesinde konuşan Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın, Girne’ye coşku ve heyecan katan ve artık geleneksel konuma gelen yarışı kusursuz şekilde organize eden Kombos Otomotiv ve onlara destek verenlere teşekkür etti. Etkinlikte konuşan Kombos Otomotiv Ynt.Kr.Bşkanı Serhan Kombos, amaçlarının marka değerini tanıtmanın yanı sıra toplumsal sosyal sorumluluğa katkı çerçevesinde  ülkenin sosyal hayatına, spor ve eğlence kültürüne renk katmak olduğunu vurguladı. Başta Limasol Sigorta olmak üzere sponsor olan, emek veren her kişi ve kuruma, olayı bizzat yaşayan, yarışmalara katılan ailelere teşekkür eden Kombos, dünya oto devi Mercedes firmasından temsilcinin de aralarında bulunmasından kuruluş olarak ayrıca onur duyduklarını belirtti. Klasik Araba Sevenler Derneği Başkanı Tamer Konat da konuşmasında aileleriyle birlikte Ralliye katılarak heyecanı yaşayan herkese ve katkı koyanlara teşekkür etti. Konuşmalar sonrasında Serhan Kombos’un Limasol Sigorta adına LTKB Yönetim Kurulu Bşk.nı Hüseyin Kemaler’e anı plaketi takdim etmesiyle başlayan ödül töreni dereceye girenlere kupa ve madalya takdimi ile tamamlandı.

 

Mercedes Benz 3. Klasik Oto Ralli Sonuçları şöyle :

“ GENEL KLASMAN

1 - Burçin Aliusta – Derya Aliusta - Mercedes

2 - Akın Demirağ – Ece Demirağ – Mercedes 250 SL

3 - Ercan Akanlar – Çağan Ilgar – Mercedes Benz 200

 

KATEGORİ G

Semavi Aşık – Güzin Aşık – Mercedes 280 SL

Hüseyin Esengöl – Kemal Yaşar – Mercedes 300 D

 

KATEGORİ F

Asım Çayırbiçen – Yaprak Özyalçın – Mercedes Pagoda

Tamer Konat – Oya Konat – Mercedes 280 SL

 

KATEGORİ E

Mustafa Kombos – Sıla Eziç – Mercedes 190

Ersal Gürmen – Burcu Özal – Mercedes 190

 

EN ESKİ ARAÇ

Sabri Abit – Taştan Altuner -- Mercedes 190 SL

 

EN KÜÇÜK MOTORLU ARAÇ

Mustafa Kombos – Sıla Eziç – Mercedes 190

 

KARMA EKİP

Ilgaz Toros – İlke Özerlat – Mercedes 240 D

Serhat Kaplan – Betül Kaplan Mercedes 200

 

BAYANLAR KUPASI

Sevgül Kombos – Eser Özyalçın -  Mercedes Pagoda

Hazal Eziç – Tutku Kombos – Mercedes 450 SLC

 

EN GENÇ YARDIMCI SÜRÜCÜ

Sıla Eziç

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 882 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler