1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KKTCELL’E MORAL DOPİNGİ
KKTCELL’E MORAL DOPİNGİ

KKTCELL’E MORAL DOPİNGİ

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca’dan KKTCELL Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na moral ziyareti

A+A- 


Ülkemizi uluslararası bir ligde başarıyla temsil eden tek takım konumundaki KKTCELL Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın maç öncesi son antrenmanını Kuzey Kıbrıs Turkcell yeni Genel Müdürü Aybars Karaatmaca ziyaret etti, tüm sporculara başarılar diledi. Karaatmaca, “Takımımızla gurur duyuyor, başarılarını ilgiyle izliyoruz” dedi.
Atatürk Spor Salonu’ndaki sürpriz ziyarete Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca ve Kanal Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Arıkan katıldı. KKTC Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Ahmet Altıntaş, takım teknik sorumlusu Orçun Kamalı ve Takım Sorumlusu Haluk Taşkınçay’dan yeni başlayan sezon için bilgi alan Karaatmaca, sporcularla tek tek tanıştı, sohbet etti.
Tüm sporculara baklava ikramı yapılan ziyaret, son derece samimi bir ortamda gerçekleşti.

“HEP YANINIZDAYIZ”

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, engelleri aşma azimleri ve özverili mücadeleleri nedeniyle teknik heyet ile sporcuları kutlarken, “Bizler, bu önemli takıma ismimizi vermekten ve destek olmaktan gurur duyuyoruz. Kuzey Kıbrıs sporunu, sporcusunu, tam bir takım ruhuyla temsil eden takımımızın başarılarını ilgiyle takip ediyoruz. Çok önemli bir sorumluluk üstleniyor ve bunu başarıyla yerine getiriyorsunuz.  Kuzey Kıbrıs Turkcell formasıyla bu başarıları yakalamak tüm ülke adına gurur verici bir tablo. Hepiniz birbirinden değerli sporcularsınız. KKTCELL ailesinin birer parçası olduğunuz için bizler çok mutluyuz” diye konuştu.
Aybars Karaatmaca, yeni başladığı görevinde, KKTCELL Tekerlekli Basketbol Takımı’nın başarılarına ortak olmak istediğini de anımsatarak, “Çok önemli maçlarınız var, sporu seven ve destekleyen bir kişi olarak yeni süreçte, çok daha fazla yanınızda olacak, takımımızı daha da ilerilere taşıyacağız” şeklinde sözlerini tamamladı.

Öte yandan, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, takımın Beşiktaş Jimnastik S.K ile oynadığı maçı yerinde izledi.
Bu arada ligin son haftasında, dünya şampiyonu Galatasaray ile Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda, 21 Nisan günü saat 12.00 de karşılaşacaklarını dile getiren KKTC Engelliler Federasyon Başkanı Altıntaş da, tüm halkımızı destek amaçlı maça davet etti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 575 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler