1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KKTC MOK’DAN 2 FİRE
KKTC MOK’DAN 2 FİRE

KKTC MOK’DAN 2 FİRE

KKTC MOK’un üyesi olan Atıcılık ve Binicilik Federasyonları bu akşam gerçekleşecek olan toplantıya katılmama kararı aldı

A+A-

 

 

KKTC MOK’un üyesi olan Atıcılık ve Binicilik Federasyonları bu akşam gerçekleşecek olan toplantıya katılmama kararı aldı

 

 

 

Hüseyin KIRAL

 

Ekim ayı içerisinde KKTC MOK tarafından yapılması planlanan “Dr Küçük Spor Oyunları” toplantısına 27 spor federasyonunun yanı sıra üyesi bulunduğu Atıcılık ve Binicilik federasyonları da katılmıyor.

Girne Kaşgar Court Otel’de yapılacak olan toplantıya Atıcılık federasyon başkanı Arif Cankut  konu ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada, 27 spor federasyonun KKTC MOK konusunda yaklaşımlarına destek verdiklerini söyledi.

Binicilik Spor federasyon başkanı İsmail Turgut ise yaptığı açıklamada, konu hakkında hiçbir bilgileri olmadığı ve KKTC MOK tarafından davet de almadıklarının altını çizerek toplantıya katılmayacaklarını belirtti.

 

MASA TENİSİ KARARSIZ

KKTC MOK’un beş üye spor federasyonundan biri olan Masa Tenisi Federasyonu yönetimi toplantıya katılıp, katılmayacağı konusunda haberimiz hazırlandığı sırada henüz karar vermemişti.

KKTC MOK’a bisiklet, atıcılık, teakvando, masa tenisi ve binicilik üye federasyon olarak gözükmektedir. Bunların içerisinde Binicilik Federasyonu’nun hiçbir üye kulübü olmamakla birlikte hiçbir faaliyeti bu güne kadar yapılmamıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 421 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler