1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KIZILDERE İLE DEVAM
KIZILDERE İLE DEVAM

KIZILDERE İLE DEVAM

Doğancı Spor Kulübü, 24 Haziran 2012 günü olağan genel kurulunu gerçekleştirdi

A+A-

 

 

 

 

Uzun zaman sonra geniş bir kitlenin katılım ile gerçekleşen genel kurulda divan başkanlığına Cengiz Tabak, yardımcılıklarına da Enver Tabak (Ceyar) ve Selçuk Tahsildaroğulları’nın getirilmesiyle başlandı. Faaliyet ve Mali Raporun oy birliği ile onaylanmasından sonra tek aday olan Barış Kızıldere de oybirliği ile 3. kez Doğancı Spor Kulübü başkanlığına seçildi.

Yeni dönem için başkanlığı son anda kabul eden Kızıldere, yarım kalan projelerini ve yatırımlarını tamamlamak için yeniden adaylığı kabul ettiği öğrenildi. Başkan Kızıldere, yeni dönemde geçmiş başarılarının devamı ve play-off finalinde penaltı atışları sonucunda bir üst lige çıkmayı kaybettiklerinden bu yıl için direk şampiyon olarak terfi etmek amacında olacaklarını söyledi. Kızıldere, işlerinin hiç de kolay olmadığını, köklü camialar olan Baf Ülkü Yurdu ve Yeşilova gibi kulüplerin yanı sıra 2. Lig’in statüsünün değişeceğinden, küme düşecek takım sayısının da artmasından çok zorlu bir periyodun kendilerini beklediğini söyledi.

Yeni dönemde altyapı, kurumsallaşma ve yatırımların devam edeceğini söyleyen Kızıldere, geçmiş dönemde destek veren tüm kesimlere de teşekkür etti. Görev dağılımının ilk toplantıda yapılacağı yeni dönemdeki yönetim kurulu ise şu şekilde oluştu: Ahmet Askeroğlu, Kemal Yakudoğlu, Engin Erzeybek, Fevzi Efendi, Adil Elyeli, Selim Maliki, Fehmi Kurtboğan, Mehmet İnay, Cemal Çamlıca.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 493 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler