1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KIRIKKALE HALI SAHASI AÇILIŞA HAZIR
KIRIKKALE HALI SAHASI AÇILIŞA HAZIR

KIRIKKALE HALI SAHASI AÇILIŞA HAZIR

Değirmenlik Belediye Başkanı Osman Işısal 130 bin TL’ye mal olan Kırıkkale Halı Sahası’na bölge halkının büyük ilgi göstediğini söyledi.

A+A-

 

 

 

Değirmenlik Belediye Başkanı Osman Işısal 130 bin TL’ye mal olan Kırıkkale Halı Sahası’na bölge halkının büyük ilgi göstediğini söyledi. Işısal “Bölge halkına hizmetlerimiz devam edecek” dedi

 

Necmi Belge

 

Mesarya bölgesinin önemli belediyelerinden olan Değirmenlik Belediyesi, Değirmenlik haricinde  Yiğitler ve Kalavaç dahil 16 köye hizmet verirken, bu köylerde sportif ve sosyal amaçlı projelere de ağırlık veriyor.

Bu bağlamda, yapımı bir süre önce tamamlanan Kırıkkale Halı Sahası açılışa hazır hale getirildi. Konu ile ilgili olarak Değirmenlik Belediye Başkanı Osman Işısal ile Asbaşkanı Mehmet Hüdaverdioğlu’nun görüşlerine baş vurduk.

 

IŞISAL “BÖLGE HALKINA HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Başkan Işısal  Değirmenlik Belediyesi sınırları içerisinde bulunan 16 köye hizmetlerinin devam ettiğin ve köylüler ile bütünleşme çerçevesinde Kırıkkale köyüne bir halı saha inşa ettiklerini söyledi.

130 bin TL’ye mal olan halı sahanın çevre düzenlemesinin bağlamında büfe ile tuvaletlerin  de inşaasına müteakip resmi açılışın gerçekleştirileceğini belirtti.

Bu halı sahanın sadece Kırıkkale halkı için çevredeki tüm 16 köyün hizmetinde bulunduğunu anımsatan Başkan Işısal,  resmi açılışı yapılmadığı halde, bölge halkının halı sahaya büyük ilgi gösterdiğini dile getirdi.

Işısal, hizmetlerine devam edeceklerini dile getirirken, Değirmenlik Spor  Kulübü ihalesin de tamamlandığını ve önümüzdeki günlerde lokal inşaatına başlanacağını sözlerine ekledi.

 

HÜDAVERDİOĞLU “KÖY AYRIMI YAPMADAN HİZMETE DEVAM”

Değirmenlik Belediyesi Asbaşkanı Mehmet Hüdaverdioğlu ise, Değirmenlik Belediyesi olarak köy ayrımı yapmadan hizmete devam ettiklerini ve Kırıkkale Halı Sahası’nın  bu bağlamda inşa ettiklerini belirtti. Hüdaverdioğlu, Halı sahanın yanına bir de çocuk parkı yapıldığını, bu parka ayrıca fitness aletleri de monte ettiklerini sözlerine ekledi.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 508 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler