1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KİM KAZANACAK?
KİM KAZANACAK?

KİM KAZANACAK?

Bu akşam sezonun ilk gece maçında Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek olan Çetinkaya ile Cihangir bu maça odaklanırken, her iki takımın teknik adamı da galibiyete şartlandı. TURAN ALTAY: “HEDEFİ OLAN TAKIM HER HAFTA MAÇ KAYBEDEMEZ̶

A+A-

 

 

Çetinkaya Teknik Direktörü Turan Altay, “Hedefi olan takım her hafta maç kaybedemez” derken, Cihangir Teknik Direktörü Fırat Canova, “Kazanmak için oynayacağız” dedi

 

 

Necmi BELGE

 

Bu akşam sezonun ilk gece maçında Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek olan Çetinkaya ile Cihangir bu maça odaklanırken, her iki takımın teknik adamı da galibiyete şartlandı.

 

TURAN ALTAY: “HEDEFİ OLAN TAKIM HER HAFTA MAÇ KAYBEDEMEZ”

 

Geçtiğimiz hafta, K.Kaymaklı’ya karşı 2-0 kaybettiği maçtan sonra liderliği yitiren Çetinkaya, kendisini yeniden toparlarken, zirve yürüyüşüne yeniden başladı.

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’in sorularını yanıtlayan Çetinkaya Teknik Direktörü Turan Altay, eğer hedefleri varsa bu akşamki maçı kazanmaları gerektiğini söyledi.

Çetinkaya’nın hedefi olan bir takım olduğunu, hedefi olan bir takımın arka arkaya maç kayıpları yapmaması gerektiğini  belirtti. Geçen hafta K.Kaymaklı karşısında bir mağlubiyet aldıklarını anımsatan Altay,  belki ilerde de mağlup olabileceklerini veya berabere  kalacaklarını ama bu kaybın haftasının bu hafta olmadığının altını çizdi.

Cihangir koşan ve mücadele eden iyi bir ekip olduğunu dile getiren Altay, kendi sahalarında güzel bir zeminde oynayacakları, bu maçı kazanmak istediklerini ifade etti.

Bu sezon ilk defa her iki ekibin de oynanacak bir gece maçın çıkacaklarını belirten Altay, bu çoçukların ortaya iyi bir futbol koymaları için iyi bir atmosfere gerek olduğunu ve bu akşam seyircinin de bu maça gelip, o atmoseferi oluşturmasını umduğunu sözlerine eklerken,

dün basına yansıyan Cedric konusu gündemlerinde olmadığını ve de ellerindeki kadro ile sahaya çıkacaklarını vurguladı.

 

CANOVA: “KAZANMAK İÇİN OYNAYACAĞIZ”

 

Cihangir’in başarılı hocası Fırat Canova ise bu akşam güzel bir maç olacağını umduğunu ve sezonun ilk gece maçının, kalabalık bir seyirci önünde oynanacağını tahmin ettiğini söyledi.

Geçen hafta kendilerinin de Çetinkaya’nın da puan kaybettiğini anımsatan Canova, kendi söylemiyle yanılmıyorsa ikinci devrede puan kayıplarının ilk devreye göre daha çok olacağını ileri sürdü. Ligin ikinci yarısında tüm takımların genelinde lige bir asılma görüldüğünü belirtti. Canova, kendilerinin bu akşamki maçı çirkinleştimeyeceklerini ve kazanmak için oynayacaklarının altını çizdi.

Nasuh ile Can’ın dört sarı kart cezası olduğunu ve onlardan eksik bir kadro ile sahaya çıkacaklarını vurgulayan Canova ama kadroda sorun olmadığını, bu güzel atmosfere kazanmak istediklerini ve kaybedecek bir şeyleri olmadığını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 786 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler