1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KİCKBOKSÇULARIN HEDEFİ DERECE
KİCKBOKSÇULARIN HEDEFİ DERECE

KİCKBOKSÇULARIN HEDEFİ DERECE

Dünya Kickboks Şampiyonası”nda mücadele edecek KKTC Kickboks milli takımı hedefini başarı olarak belirledi

A+A-

 

 

 

 

 

 

Şampiyonaya iyi hazırlandıklarını ifade eden Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel, “Sporcularımın başarılı olacağına inanıyorum. Hedefimiz dereceye girmektir” diye konuştu

 

International Sport Kickboxing Association (ISKA) tarafından Hollanda’da düzenlenen “İska Dünya Kickboks Şampiyonası”nda mücadele edecek Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu’na bağlı Kickboks milli takımı dün (31 Ekim 2012) adamızdan ayrılarak şampiyonanın yapılacağı Hollanda’nın Valkenburg kentine ulaştı.

Sekiz sporcu ve bir yöneticiden oluşan Kickboks Milli Takım kafilesi rahat bir yolculuğun ardından bugün başlayacak müsabakaları beklemeye başlarken, federasyon başkanı Niyazi Demirel de şampiyona ile ilgili görüşlerini açıkladı.

 

“BAŞARI BEKLİYORUM”

 

Şampiyonaya iyi hazırlandıklarını ve sporcularından başarı beklediklerini ifade eden Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel, şampiyonaya kısıtlı imkanlarla ve az sayıda sporcu ile katılmalarının dezavantajına rağmen hedeflerinin dereceye girmek olduğunu söyledi. Demirel, “İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Sporcularımızdan başarı bekliyoruz. Ancak kısıtlı imkanlar nedeniyle birçok başarılı sporcumuzu böylesi bir şampiyonada yarıştıramamanın da üzüntüsünü yaşıyoruz. Her şeye rağmen sporcularımdan dereceye girmelerini bekliyorum” şeklinde konuştu.

Sekiz sporcu ile Light Contack, Semi Contack, Full Contack ve Low Kick disiplinlerinde mücadele edeceğimiz “İSKA Dünya Kickboks Şampiyonası”nda ülkemizi “Veteranlar”da Ekrem Bulut, Büyük Erkekler”de Recep Kaylan,  Oktay İlhan, Merkan Karalım, Mustafa Kaya ve Aytan Tosun, “Gençler”de Murat Maraşlıoğlu ve Büyük Bayanlar”da Çağrı Şah temsil edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 416 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler