1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KİCKBOKSCULAR NİĞDE YOLCUSU
KİCKBOKSCULAR NİĞDE YOLCUSU

KİCKBOKSCULAR NİĞDE YOLCUSU

Kickboks Milli Takımımız bu kez gözünü Niğde’de düzenlenecek “6’ncı Uluslar arası Atatürk Kupası”na çevirdi.

A+A-

 

 

 

Geçtiğimiz hafta sonu yedi ülkeden 200 sporcunun katılımı ile Antalya kentinde düzenlenen “Altın Kupa Kickboks Şampiyonası”nda büyük başarı elde eden Kickboks Milli Takımımız bu kez gözünü Niğde’de düzenlenecek “6’ncı Uluslar arası Atatürk Kupası”na çevirdi.
Hafta içinde gerçekleştirdiği iki antrenman ile hazırlıklarını tamamlayan KKTC Kickboks Milli Takımı, yarın Azerbaycan ve İran’ın yanı sıra Türkiye’nin 12 ilinden 150 civarında sporcunun katılımı ile gerçekleştirilecek şampiyona için bugün Adana’ya uçacak.

DİSİPLİNDEN TAVİZ YOK
Geçtiğimiz gün Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen antrenman ile çalışmalarını tamamlayan Kickboks Milli Takımı başarıya odaklanırken, çalışmayı izleyen Judo Hapkido ve Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel sporculara hitaben kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında Kickboks sporunda disiplinin önemine işaret eden Demirel, sporcuları takım birlikteliğine dikkat etmeleri ve kurallara uymaları konusunda uyardı.
Bugün Adana üzerinden Niğde’ye gidecek olan ve Başkanlığını Niyazi Demirel’in yapacağı Kickboks kafilesinde 1 yönetici, 2 antrenör ve 12 sporcu yer alıyor.
Kafile şampiyonanın ardından
16 Nisan 2012 tarihinde ülkemize dönecek. Kafilede yer alan milli takım sporcuları şöyle:

Genç Erkekler: Mustafa Erkan, Murat Maraşlıoğlu, Mustafa Kaya, Aytan Tosun, Çağan Demirkıran
Büyük Erkekler: Berkan Başarır, Yunus Karakuş, Muhammed Ünal, Hasan Genç, Bulut Ezgi
Büyük Bayanlar: Hatice Yıldız, Hüsniye Tosun


 

 

 

 

Bu haber toplam 543 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler