1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KİCKBOKSÇULAR HOLLANDA’YA UÇTU
KİCKBOKSÇULAR HOLLANDA’YA UÇTU

KİCKBOKSÇULAR HOLLANDA’YA UÇTU

KKTC Kickboks milli takım kafilesi Hollanda’da gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası için adamızdan ayrıldı

A+A-

 

 

 

 

 

Başkanlığını Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel’in yaptığı kafilede 1 yönetici, 1 antrenör ve 7 sporcu yer alıyor. Kafilenin sabah 09.30’da adadan ayrılması bekleniyordu

 

Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu’na bağlı Kickboks milli takımı kafilesi, International Sport Kickboxing Association (ISKA) tarafından Hollanda’da düzenlenecek, “İska Dünya Kickboks Şampiyonası”nda mücadele etmek üzere bu sabah adamızdan ayrıldı.

Başkanlığını Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel’in yaptığı 1 yönetici, 1 antrenör ile 7 sporcudan oluşan kafilenin bu sabah (31 Ekim 2012) saat 09.30’da adadan ayrılması bekleniyordu. İstanbul üzerinden Düsseldorf’a uçacak kafile, kara yolu ile Hollanda’nın Valkenburg kentine geçecek.

40’ı aşkın ülkenin katılımı ile Valkenburg Polfermolen Sports Hall’da gerçekleşmesi beklenen “İska Dünya Kickboks Şampiyonası”nda sporcularımız Light Contact, Semi Contact, Full Contact ve Low Kick disiplinlerinde mücadele edecekler.

31 Ekim – 3 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek şampiyonada ülkemizi “Büyük Erkekler”de Ekrem Bulut, Recep Kaylan,  Oktay İlhan, Merkan Karalım, Mustafa Kaya, Aytan Tosun, “Genç Erkekler”de Murat Maraşlıoğlu, “Büyük Bayanlar”da ise Çağrı Şah temsil edecek.

Kickboks Milli Takımı kafilesi şampiyonanın ardından 4 Kasım 2012 tarihinde adaya dönecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 419 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler