1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KİCKBOKSÇULAR HAZIR
KİCKBOKSÇULAR HAZIR

KİCKBOKSÇULAR HAZIR

Uzun uçak yolculuğunun ardından şampiyonanın yapılacağı Orlando kentine vardı

A+A-

 

 

 

 

Yaklaşık 24 saat süren yolculuğun ardından Amerika’nın  Florida Eyaleti’nde yer alan Orlando kentine varan kickboksçularımız kayıtların ardından maç saatini beklemeye başladı

    

Dünyanın en prestijli şampiyonası “US Open ISKA World Martial Arts Championship”a  (Amerika Açık ISKA Dünya Savunma Sanatları Şampiyonası) katılmak üzere geçtiğimiz gün adadan ayrılan kickboks Milli Takım kafilesi uzun uçak yolculuğu ve yaklaşık 24 saatlik seyahatin ardından şampiyonanın yapılacağı Orlando kentine vardı.

Yolculuğun ardından başkanlığını Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel’in yaptığı ve 3 sporcu ile bir antrenörün  yer aldığı kafile 5 gün boyunca konaklayacakları Best Western Lake Buena Vista Resort Hotel’e yerleşti.

Bugün kayıtların yapılmasının ve istirahatın ardından Amerika’daki ilk antrenmanlarını da yapacak olan kickboksçularımız bugün yerel saat ile sabah 10.00’da başlayacak olan şampiyonanın hazırlıklarını da tamamlamış olacaklar.

13-14 Temmuz tarihlerinde iki gün sürecek olan ve Dünyanın en prestijli şampiyonası olan kabul edilen şampiyonada sporcularımız “Light Contact” ve “Semi Contact” disiplinlerinde mücadele edecekler.

Sporcularımızdan Aytan Tosun ile Mustafa Kaya gençlerde, Oktay İlhan ise büyükler kategorisinde yarışacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 421 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler