1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KİCKBOKSÇULAR ABD YOLCUSU
KİCKBOKSÇULAR ABD YOLCUSU

KİCKBOKSÇULAR ABD YOLCUSU

Kickboks Milli Takımı Dünya Şampiyonası hazırlıklarını tamamladı

A+A-

 

 

 

 

Atatürk Sporcu Eğitim Merkezi’nde bir haftadan beri kampta bulunan sporcularımız Amerika Açık ISKA Dünya Savunma Sanatları Şampiyonası için yarın adadan ayrılacak

    

Dünyanın en prestijli şampiyonası “US Open ISKA World Martial Arts Championship”de  (Amerika Açık ISKA Dünya Savunma Sanatları Şampiyonası) yarışacak olan Kickboks Milli Takım sporcuları hazırlıklarını tamamladı.

Bir haftadan beridir Atatürk Spor Kompleksi Sporcu Eğitim Merkezi’nde kamp yapan sporcular zorlu şampiyona öncesinde KKTC’deki son hazırlıklarını tamamladı.

 

KAFİLE YARIN AYRILIYOR

 

ISKA (International Sport Kickboksing Association) tarafından Amerika’da Florida Eyaletinin Orlando kentinde düzenlenecek şampiyona 13-14 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek.  Şampiyona için 10 Temmuz 2012’de Orlando’ya uçacak olan kickboks kafilesinde 4 sporcu, 1 antrenör ve 1 yönetici yer alıyor. Kafile 15 Temmuz’da Amerika’dan ayrılıp, 16 Temmuz’da adaya dönecek.

3 bin sporcunun katılacağı şampiyonada sporcularımız  “Light Contact” ve “Semi Contact” disiplinlerinde mücadele edecek.

Antrenörlüğünü Cuma Öztürk’ün yaptığı Kickboks Milli Takımı Ayhan Tosun, Mustafa Kaya, Murat Maraşlıoğlu ve Oktay İlhan’dan oluşuyor.

 

 

 

Bu haber toplam 483 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler