1. HABERLER

  2. Kickboks’a sponsor desteği
Kickboks’a sponsor desteği

Kickboks’a sponsor desteği

Edip Elektronik Ltd. Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu'na spor malzemesi sponsoru oldu.

A+A-

Edip Elektronik Ltd. Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu'na spor malzemesi sponsoru oldu. Söz konusu "Resmi Milli Takımlar Spor Malzemesi Sponsoru" sözleşmesi geçtiğimiz gün Edip Elektronik Ltd. Şirketi'nde düzenlenen tören ile imzalandı.

Federasyon Başkan Yardımcısı Kürşat Dünki, Kickboks Milli Takım Antrenörü Ali Avcu ve Kickboks Milli Takım sporcularının da hazır bulunduğu imza töreninde sözleşmeye Edip Elektronik Ltd. adına şirket direktörü Ayşe Edip Eti ile Federasyon adına Federasyon Başkanı Niyazi Demirel imza koydu.

Tören sonunda, Şirket Direktörü Ayşe Edip Eti yaptığı konuşmada federasyona yaptıkları katkılardan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ve katkı koymaya devam edeceklerini söylerken, Federasyon Başkanı Niyazi Demirel ise yaptığı konuşmada yaptıkları katkılardan dolayı Edip Elektronik Ltd'e teşekkür etti ve bu tür katkıların ülkemizin diğer güzide şirket ve kurumlara örnek olması temennisinde bulundu.

Sponsorluk sözleşmesine göre Edip Elektronik Ltd. Judo; Hapkido ve Kickboks Federasyonu'nun düzenleyeceği veya katılacağı yurt içi veya yurt dışı şampiyonalarda ihtiyaç duyacağı spor malzemeleri ile müsabaka kıyafetlerini temin edecek.

Bu haber toplam 1434 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler