1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KIBRISLI BİR KİTAP 'LONDRALILAR'
KIBRISLI BİR KİTAP LONDRALILAR

KIBRISLI BİR KİTAP 'LONDRALILAR'

Osman Balıkçıoğlu, “Londralılar” adlı kitabını Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği lokalinde tanıttı

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk kültüründe önemli yeri olan “Alikko ile Caher” oyunlarının Caher’i, tiyatro sanatçısı ve yazar Osman Balıkçıoğlu, “Londralılar” adlı kitabını Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği lokalinde tanıttı

 

İrfan GÜNDÜZLER

 

Kıbrıslı Türk tiyatrocu merhum Kemal Tunç’un Kıbrıs Türk Tiyatrosu’na kazandırdığı “Alikko ile Caher” oyunlarının “Caher”i tiyatro sanatçısı ve yazar Osman Balıkçıoğlu, ikinci kitabı olan “Londralılar”ı dün akşam Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği lokalinde düzenlenen mütevazı bir kokteylle tanıttı.

Kitap tanıtımına CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, tiyatro sanatçısı Yaşar Ersoy, uzun yıllardan beri gerek sunuculuk gerekse radyo programcılığı dallarında medya sektörüne hizmet veren Hüseyin Kanatlı ve çok sayıda Londralı misafirler katıldı.

İlk konuşmayı yapan Osman Balıkçıoğlu, bu gecenin çok anlamlı ve duygusal bir gece olduğunu belirterek katılan tüm misafirlere teşekkür etti. Balıkçıoğlu konuşmasının ardından Gazeteciler Birliği Başkanı Cenk Mutluyakalı’ya ve Hüseyin Kanatlı’ya birer teşekkür plaketi sundu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 835 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler