1. HABERLER

  2. GÜNEY

  3. Kıbrıs'ın güneyinde 100 polisli operasyon
Kıbrıs'ın güneyinde 100 polisli operasyon

Kıbrıs'ın güneyinde 100 polisli operasyon

Kıbrıs Rum polisinin, suçların önlenmesi nedeniyle Kıbrıs’ın güneyinde başlattığı operasyon yoğun bir şekilde devam ediyor... Larnaka'da 18, Limasol'da 3 kişi tutuklandı... Baf'ta araştırmalar sürüyor

A+A-

Kıbrıs Rum polisinin, suçların önlenmesi nedeniyle Kıbrıs’ın güneyinde başlattığı operasyonun yoğun bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Kıbrıs Rum radyosunun haberine göre Kıbrıs Rum polisi, Larnaka’da gerçekleştirdiği operasyonda, suç faaliyetlerinde bulunduklarına inanılan 18 kişiyi tutukladı. Limasol’da ise 3 kişi tutuklanırken Baf’taki araştırmalar ise sürüyor.

Hedefin, suç faaliyetlerinde bulunduğuna inanılan 3 grubun olduğu belirtilen haberde operasyona polisin çeşitli birimlerinde görev yapan 100 kişinin katıldığı da ifade edildi.

Tutuklanan 18 kişinin daha önce çeşitli olaylarda polisi meşgul eden kişiler olduğuna dikkat çekilirken bu kişilerin sorgusunun devam ettiği belirtildi.

Kıbrıs Rum radyosu, polisin, Baf’ta daha önce çeşitli suçlara karışan kişilerin evlerinde veya binalarında yaptığı aramada sanayi tipi çata pat, az miktarda amfetamin de tespit etti.

 

 

Bu haber toplam 796 defa okunmuştur
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler