1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'KIBRIS İLE İLGİLİ B PLANI VAR'
KIBRIS İLE İLGİLİ B PLANI VAR

'KIBRIS İLE İLGİLİ B PLANI VAR'

Türkiye’nin Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, "Türkiye'nin her uluslararası projeyle ilgili B planı da vardır, C planı da vardır, D planı da vardır"

A+A-

 

 

Türkiye’nin Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, ''Türkiye'nin her uluslararası projeyle ilgili B planı da vardır, C planı da vardır, D planı da vardır ama şu anda Türkiye A planını uygulama aşamasındadır. O da Kıbrıs'ta kapsamlı bir çözüm. Şu anda biz A planını uygulama konusunda kararlılıkla ilerliyoruz. Olmazsa tabi ki B planımız da var, C planımız da var ama şu an onlar yürürlüğe girmiş değil'' dedi.

 

 

''KIBRIS İLE İLGİLİ B PLANI''

  

Bağış, ''Kıbrıs ile ilgili dönem dönem ülkemizin bir B planı olduğundan, dönem dönem de olmadığından bahsediliyor. Böyle bir B planı var mı? Varsa nedir?'' sorusuna, ''Türkiye'nin her uluslararası projeyle ilgili B planı da vardır, C planı da vardır, D planı da vardır ama şu anda Türkiye A planını uygulama aşamasındadır. O da Kıbrıs'ta kapsamlı bir çözüm. Şu anda biz A planını uygulama konusunda kararlılıkla ilerliyoruz. Olmazsa tabi ki B planımız da var, C planımız da var ama şu an onlar yürürlüğe girmiş değil.''

Bu haber toplam 901 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler