1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KHORA 1 yaşında
KHORA 1 yaşında

KHORA 1 yaşında

KHORA Kitap Cafe, birinci yaş gününü etkinliklerle kutladı

A+A-

Kitabevi ve cafe alanında hizmet veren, sanatçı ve yazarların buluşma noktası olan ve kendi yayınevinden kitaplar basarak hizmet alanını genişleten Khora Kitap Cafe, 28 Temmuz Perşembe akşamı yapılan bir etkinlikle birinci yaşını kutladı. Ülkemizin tanınmış sanatçı ve yazarlarından Neriman Cahit, Mehmet Kansu, Ahmet Tolgay, Yaşar Ersoy, Yıltan Taşçı, Niyazi Kızılyürek, Bülent Dizdarlı, Sibel Siber, Panikos Neokleus gibi önemli isimlerin de katıldığı gecede müzik dinletileri yer aldı, edebiyat ve politika sohbetleri yapıldı.

Bir yıl önce ülkemizde bir ilk olarak açılan Khora Kitap Cafe, Türkiye fiyatlarıyla ve üyelik indirimleriyle uygun fiyata kitap satışında bulunmanın yanı sıra kendi yayınevinden bastığı kitaplarla Kıbrıslı yazarların eserlerini kalıcı kılmakta. Bu güne değin Ahmet An, Panikos Neokleus ve Niyazi Kızılyürek gibi önemli yazarların kitaplarını basan Khora, şiir, edebiyat ve söyleşi türünde yeni kitaplar da basmaya hazırlanıyor.

Khora Kitap Cafe, kitap alanındaki hizmetlerinin yanı sıra çeşitli türlerde yerli ve yabancı dergilerin de bulunabileceği bir yer. Ayrıca film siparişi almakta ve Kıbrıslı müzisyenlerin albümlerinin orijinallerini müşterilerine sunmakta.

 

Bu haber toplam 570 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler