1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'KENDİ OLANAKLARIMIZLA YAPIYORUZ'
KENDİ OLANAKLARIMIZLA YAPIYORUZ

'KENDİ OLANAKLARIMIZLA YAPIYORUZ'

Bu sezon Cihangir’de ikinci başkanlık dönemine başlayan Başkan Aytaç Karavezirler, Cihangir’in geride bıraktığımız sezonu iyi geçirdiklerini ve ligi beşinci sırada tamamladıklarını, ayrıca U 19 takımının da lig şampiyonu olduğunu söyledi. 201

A+A-

 

 

Süper Lig ekiplerinden Cihangir’in başkanı Aytaç Karavezirler saha sezminleri ve stat altyapıları ile ilgili işleri yaparken, kimseden bir katkı görediklerini ve zeminleri kendi olanakları ile ektikleri, adeta kendi yağlarıyla kendi ciğerlerini kavurdukları söyledi

 

Necmi Belge

 

Bu sezon Cihangir’de ikinci başkanlık dönemine başlayan Başkan Aytaç Karavezirler, Cihangir’in geride bıraktığımız sezonu iyi geçirdiklerini ve ligi beşinci sırada tamamladıklarını, ayrıca U 19 takımının da lig şampiyonu olduğunu söyledi.

2012-2013 sezonuna da, iddialı bir şekilde hazırlandıklarını dile getiren Karavezirler, transfer çalışmalarının dışında tesis altyapıları ile de yoğun bir şekilde ilgilendiklerini söyledi.

Bu bağlamda dün YENİDÜZEN Spor Servisi olarak, Başkan Aytaç Karavezirler ile Cihangir Stadı ve antreman sahasını gezdik.

 

“SAHA ZEMİNLERİNİ KENDİ OLANAKLARIMIZLA YAPIYORUZ”

Cihangir Başkanı Aytaç Karavezirler saha sezminleri ve stat altyapıları ile ilgili işleri yaparken, kimseden bir katkı görediklerini ve zeminleri kendi olanakları ile ektikleri, adeta kendi yağlarıyla kendi ciğerlerini kavurduklarının altını çizdi.

24 Temmuz’da sezonu açacaklarını dile getiren Karavezirler, antreman sahasının o güne kadar iyi olacağını umut ettiğini ve bir süre önce ekimini yaptıkları Cihangir Stadı’nın zemininin liglerin başlayacağı eylül ayının sonuna kadar hazır olacağını söyledi.

 

U 19 TAKIMINDAN SEKİZ TAKVİYE

Transfer konusunda ise çok ketum davranan ve henüz daha konuşmak istemediğni dile getiren Başkan Karavezirler, geçtiğimiz sezon şampiyon olan U 19 takımından sekiz kişiyi A takmnına yükselttiklerini, ayrıca alt liglerden de en az iki futbolcuyu kadrolarına dahil edeceklerini açıkladı.

Karavezirler son olarak Cihangir’e bugüne kadar hizmet eden bazı futbolcular ile yolları ayırma noktasına geldiklerini ve bu konu dahil transfer ile ilgili geniş bir açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 525 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler