1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAZANMAK İSTİYORLAR
KAZANMAK İSTİYORLAR

KAZANMAK İSTİYORLAR

Telsim Süper Lig’in 13’üncü haftasının önemli karşılaşmalarından bir tanesi Girne 20 Temmuz Stadı’nda Doğan Türk Birliği ve Türk Ocağı arasında oynanacak. Her iki takım da maçın son antrenmanını dün gerçekleştirdi. Doğan Türk Birliği Pia

A+A-

 

 

Oshan: “Bu maçı da kazanıp önümüzü açmak istiyoruz. Ondan sonra plan ve programımızı o doğrultuda yapacağız. Üç neticenin alınabileceği, derbi bir maç. Biz de kazanmak istiyoruz, onlar da kazanmak istiyor”

 

Adıgüzel: “Derbilerde üç ihtimal de var. Bu tarz maçların favorisi yok. Gününde olan, az hata yapan müsabakayı kazanıyor. Biz de az hata yapıp, motivasyonumuzu üst seviyede tutup maçı kazanmak istiyoruz”

 

Telsim Süper Lig’in 13’üncü haftasının önemli karşılaşmalarından bir tanesi Girne 20 Temmuz Stadı’nda Doğan Türk Birliği ve Türk Ocağı arasında oynanacak. Her iki takım da maçın son antrenmanını dün gerçekleştirdi. Doğan Türk Birliği Pia Bella Sahası’nda, Türk Ocağı da 20 Temmuz Stadı’nın arkasında bulunan antrenman sahasında çalışmalarını yaptılar. Bu önemli maçta Doğan Türk Birliği’nde cezalı olan Zuma yer almayacak. Türk Ocağı’nda Davut, Bayram ve Sedat sakatlıkları nedeni ile maçta forma giyememe ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.

 

OSHAN: “KAZANIP ÖNÜMÜZÜ AÇMAK İSTİYORUZ”

Derbi maç öncesi görüşlerini aldığımız Doğan Türk Birliği teknik direktörü Caner Oshan bu maçı kazanarak önlerini açmak istediklerini söyledi. Oshan “Lapta deplasmanını kazasız atlattık. Şimdi de Türk Ocağı ile karşılaşacağız. Bu maçı da kazanıp önümüzü açmak istiyoruz. Ondan sonra plan ve programımızı o doğrultuda yapacağız. Üç neticenin alınabileceği, derbi bir maç. Biz de kazanmak istiyoruz, onlar da kazanmak istiyor. Güzel bir maç olacak. Neticesi hiçbir zaman tahmin edilmez. O gün iyi motive olan maçı kazanabilir” diye konuştu.

 

ADIGÜZEL: “KAZANMAK İSTİYORUZ”

Türk Ocağı teknik direktörü Mehmet Nuri Adıgüzel futbolcularının Doğan Türk Birliği maçının önemini bildiğini ve kazanmak istediklerini söyledi. Adıgüzel “Bu maç önemli bir derbi. Bütün hazırlıklarımızı bugüne kadar devam ettirdik. Bizim takımımız biraz yorgun. Biliyorsunuz geçtiğimiz hafta antrenmanlara çıkamadık. O anlamda o enerjiyi yakalamamız için düzenli bir yükleme yaptık. Bu hafta çalışmalar son derece iyi geçti. Çocukların bir takım ödemeleri vardı onlar yapıldı. Paradan çok maçı düşünüyor futbolcular. Derbi maçın farkındalar. Ben iyi oynayacağımızı düşünüyorum. Derbilerde üç ihtimal de var. Bu tarz maçların favorisi yok. Gününde olan, az hata yapan müsabakayı kazanıyor. Biz de az hata yapıp, motivasyonumuzu üst seviyede tutup maçı kazanmak istiyoruz. Ligin dibinden kurtulmaya çalışıyoruz. 3 puan alırsak lige tutunmuş oluruz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 943 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler