1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAZA YAPTI, ARABADAN BONZAİ ÇIKTI!
KAZA YAPTI, ARABADAN BONZAİ ÇIKTI!

KAZA YAPTI, ARABADAN BONZAİ ÇIKTI!

5 araca çarparak kazaya neden olan ve yapılan kontrolde üzerinde Bonzai türü uyuşturucuyla yakalandığı iddia edilen zanlı mahkemeye çıkarıldı

A+A-

 

 

Lefkoşa- Göçmenköy’de önceki akşam park halinde duran beş araca birden çarparak kazaya sebebiyet veren ve arabasında yapılan aramada 2 gram ağırlığında Sentetik Cannabionid (Bonzai) türü uyuşturucu madde ele geçirilerek tutuklanan zanlı Ali Yavuzcan, dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Zanlı Yavuzcan mahkemeye getirildiği sırada, karşında basını görünce görüntülenmemek için kısa süreliğine polise zorluk yaşatırken, duruşmasını beklediği sırada da gözyaşı döktüğü dikkat çekti. Duruşması başladığı sırada da sıkıntılı anlar yaşayan zanlıya, avukatı birçok kez uyarılarda bulundu. Zanlının durumundan bir ara rahatsız olan Yargıç, zanlının geçtiğimiz gün dedesini kaybetmesini öğrenmesi üzerine, ailevi ve psikolojik durumu da dikkate alarak soruşturmanın en erken sürede bitirilmesi için direktif verdi.

 

Kıdemli Yargıç Fügen Ulutekin, zanlının ailevi ve psikolojik durumunun önemine vurgu yaparak zanlının fazlasıyla tutuklu kalmasına gerek olmadığı için 2 gün süreyle polis gözetiminde kalmasına emir verdi.

Bu haber toplam 1601 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler