1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAZA İLE BAŞLADIK
KAZA İLE BAŞLADIK

KAZA İLE BAŞLADIK

İki aracın yol içinde ralli yapması kazaya neden oldu AMAN DİKKAT, BAYRAM ZEHİR OLMASIN! Lefkoşa- Girne anayolu üzerinde meydana gelen trafik kazası görenleri korkuttu. İki aracın anayol içerisinde yan yana yarışması faciyaya neden oluyordu. Rahşa

A+A-

 

 

 

 

İki aracın yol içinde ralli yapması kazaya neden oldu

 

AMAN DİKKAT, BAYRAM ZEHİR OLMASIN!

 

Lefkoşa- Girne anayolu üzerinde meydana gelen trafik kazası görenleri korkuttu. İki aracın anayol içerisinde yan yana yarışması faciyaya neden oluyordu. Rahşan Kızılay adlı sürücü Girne’den Lefkoşa’ya doğru giderken arkadaki aracın kendisini sıkıştırması ile direksiyonu sola kesmesi sonucu arkadan gelen Naciye Karanfiller yönetimindeki araca çarptı.

Polisten alınan bilgiye göre kaza; saat 10.00 raddelerinde Girne istikametinden Lefkoşa’ya seyreden GM 023 plakalı araç sürücüsü Rahşan Kızılay (K-23), dikkatsizce sol şeritten sağ şeride geçerek, o esnada arkadan gelmekte olan KU 769 plakalı araç sürücüsü Naciye Karanfiller’in önünü tıkayarak çarpışmaya neden oldu. Çarpışma sonucunda Rahşan Kızılay araç içerisinde sıkışarak yaralanırken, diğer araç sürücüsü Naciye Karanfiller de kazada hafif yaralandı.

Ayrıca GM 023 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Münüse Kızlay ile KU 769 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Sabiha Karanfiller de hafif yaralanırken, yaralıların Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde müşahede altına alındığı öğrenildi.  

Öte yandan itfaiye aracıda kaza yerine geldi. Çarpışma sonucu araçlardan akan yağ başka bir kazaya neden olmaması için yol içerinse toprak atıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1413 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler