1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYMAKLI TARAFTARLARDAN DOLAYI DİSİPLİN KURULU’NDA
KAYMAKLI TARAFTARLARDAN DOLAYI DİSİPLİN KURULU’NDA

KAYMAKLI TARAFTARLARDAN DOLAYI DİSİPLİN KURULU’NDA

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu dün gerçekleştirdiği toplantıda hafta sonu oynanan karşılaşmalarla ilgili olarak bir dizi karar üretti. Yönetim Kurulu Türk Ocağı Limasol-Göçmenköy Telsim Süper lig U19 müsabakasının bitiş düdüğünden sonra ra

A+A-

 

 

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu dün gerçekleştirdiği toplantıda hafta sonu oynanan karşılaşmalarla ilgili olarak bir dizi karar üretti.

Yönetim Kurulu Türk Ocağı Limasol-Göçmenköy Telsim Süper lig U19 müsabakasının bitiş düdüğünden sonra rakip takım futbolcusuna yaptığı davranış sebebiyle Göçmenköy futbolcusu Ömer Gülten’in ve maçtan sonra rakip takım futbolcusuna yaptığı davranış sebebiyle TOL futbolcusu Yunus Armağan’ın disiplin talimatının 70’inci maddesi tahtında Disiplin Kurulu’na sevk edilmesine karar verdi.

Yönetim kurulu ayrıca Küçük Kaymaklı-Doğan Türk Birliği Telsim Süper lig “A” takımlar müsabakası sırasında taraftarlarının rakip takım taraftarlarına yönelik hareketleri sebebi ile Küçük Kaymaklı TSK’nün Disiplin Talimatı’nın 70. maddesi tahtında Disiplin Kurulu’na sevk edilmelerine karar verildi.

Adı geçen ilgililer Disiplin Kurulu’na yazılı savunmalarını en geç bugün saat 16.00’a kadar ulaştırmamaları halinde savunma haklarından vazgeçmiş sayılacakları belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 655 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler