1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYMAKLI SALONA GİRDİ
KAYMAKLI SALONA GİRDİ

KAYMAKLI SALONA GİRDİ

Süper Lig’in güçlü ekiplerinden Küçük Kaymaklı Spor Kulübü futbol takımı yeni sezon hazırlıkları için kulüpte toplanıp, kondisyon merkezinin yolunu tuttu. Kulüp lokalinde başkan Ali Başman ile bir araya gelen teknik heyet ve futbolcular yeni sezona

A+A-

 

 

Süper Lig’in güçlü ekiplerinden Küçük Kaymaklı Spor Kulübü futbol takımı yeni sezon hazırlıkları için kulüpte toplanıp, kondisyon merkezinin yolunu tuttu

  

Yeni sezon hazırlıkları için kulüpte toplanan Küçük Kaymaklı’da Ertaç ile kaleciler Ufuk ve Süleyman izinli olduklarından dolayı, Çağrı Kıral ameliyatlı olmasından dolayı katılmazken, yeni transfer Ertan ve yabancı futbolcu Debola kulüple anlaşmamasına rağmen toplantıya katıldı

 

Küçük Kaymaklı kulüp başkanı Ali Başman geçen sezonun öz eleştirisini yaparak, yönetim olarak hatalar yaptıklarını, bu hataların futbolculara yansıdığını belirterek yeni sezonda futbolcuların daha dikkatli olmalarını istedi. Teknik Direktör Enver Sedat Simavi, herkes üzerine düşen görevi layıkı ile yerine getirdiği takdirde başarılı olmamak için hiçbir sebep olamaz dedi.

 

Hüseyin KIRAL

 

Süper Lig’in güçlü ekiplerinden Küçük Kaymaklı Spor Kulübü futbol takımı yeni sezon hazırlıkları için kulüpte toplanıp, kondisyon merkezinin yolunu tuttu.

Kulüp lokalinde başkan Ali Başman ile bir araya gelen teknik heyet ve futbolcular yeni sezona başlayacakları için mutlu oldukları gözlemlendi.

Küçük Kaymaklı’ya kulüpteki toplantı öncesi ilk malzemeleri dağıtıldı. Toplantıda konuşan başkan Ali Başman, geçtiğimiz sezonun öz eleştirisini yaparken, teknik direktör Enver Sedat Simavi, başarının yolunu anlattı.

 

BAŞMAN: “HATALAR YAPTIK”

Küçük Kaymaklı kulüp başkanı Ali Başman futbolcular ve teknik heyetle yaptığı ilk toplantıda, geçen sezonun öz eleştirisini yaptı. Başman , yönetim olarak hatalar yaptıklarını, bu hataların futbolculara yansıdığını belirterek yeni sezonda futbolcuların daha dikkatli olmalarını istedi.

Başman, yeni sezon içerisinde disiplinden taviz vermeyeceklerini, bu konu ile ilgili olarak tüm yetkileri de teknik direktör Enver Sedat Simavi’ye verdiklerinin altını çizdi.

 

SİMAVİ: “BAŞARI İÇİN DİSİPLİN ŞART”

Teknik Direktör Enver Sedat Simavi, herkes üzerine düşen görevi layıkı ile yerine getirdiği takdirde başarılı olmamak için hiçbir sebebin olamayacağını söyledi.

Simavi, futbolculardan disiplinli olmalarını, disiplinli oldukları takdirde başarının kendiliğinden geleceğini belirtti. “Tek istediğim çalışmalara istekli ve arzulu katılmak bir de isteneni yerine getirmektir” dedi.

 

ALİ, TANER VE ÇAĞLAR TAMAM

Geçtiğimiz sezonun kiralık futbolcuları Ali, Taner ve Çağlar kulüple anlaşarak yeni sezon hazırlıkları için kulüpte hazır bulundular. Ali, Taner ve Çağlar yeni sezona kendi kulüplerinde başlamanın mutluluğunu yaşarken, görev verildiği takdirde başarılı olacaklarına inandıklarını söyledi.

Yeni transfer Ertan Bulut’da toplantıya oğlu ile birlikte gelerek hemkendi, hem de oğlu kaymaklı formasını giydi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 576 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler