1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYMAKLI, MASSA’NIN CEZALANDIRILMASINI İSTİYOR
KAYMAKLI, MASSA’NIN CEZALANDIRILMASINI İSTİYOR

KAYMAKLI, MASSA’NIN CEZALANDIRILMASINI İSTİYOR

2011-2012 Futbol Sezonu 9’uncu haftasında, Telsim Süper Ligi’nde oynanan Yenicami-Küçük Kaymaklı karşılaşması konuşulmaya devam ediyor. Yenicami’nin ilk mağlubiyetini aldığı karşılaşma sonrasında, önce spor basınında yer alan tartışmala

A+A-

 

 

 

2011-2012 Futbol Sezonu 9’uncu haftasında, Telsim Süper Ligi’nde oynanan Yenicami-Küçük Kaymaklı karşılaşması konuşulmaya devam ediyor.

Yenicami’nin ilk mağlubiyetini aldığı karşılaşma sonrasında, önce spor basınında yer alan tartışmalara cevap verip, hakem hatalarına imalarda bulunan Yenicami Ağdelen Kulübü Yönetimi’nin yazılı basın açıklaması geldi. Dün de Küçük Kaymaklı Yönetim Kurulu, Yenicami futbolcusu Geofrey Massa’nın cezalandırılması için KTFF’ye dilekçe verdi.

Karşılaşma içerisinde, Yenicami Geofrey Massa’nın topsuz alanda Küçük Kaymaklı Futbolcusu Çağan Çerkez’e kafa attığını ve hakemin bunu görmediğini iddia eden Küçük Kaymaklı Spor Kulübü, ancak yine de televizyon görüntülerinin izlenerek Geofrey Massa’ya KTFF tarafından ceza verilmesini istedi.

Yenicami veya Geofrey Massa ile sorunları olmadığını belirten Küçük Kaymaklı Spor Kulübü Başkanı Ali Başman, kulübünün KTFF’ye konu ile ilgili bir yazı gönderdiğini doğruladı. Başman, “Maç içersinde yapılan direkt kırmızı kartlık bir hareket cezasız kalmıştır. Saha içerisinde art niyetli yapılan bir hareket vardır ve bu hareket cezasız kalmamalıdır. Aksi halde bu tür art niyetli hareketlerin sonu gelmez ve bu da futbolumuz için iyi olmaz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1086 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler