1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYMAKLI İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR
KAYMAKLI İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR

KAYMAKLI İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR

Geride bıraktığımız futbol sezonunda 5 teknik adamla çalışan Küçük Kaymaklı’da yeni sezonda takımın emanet edileceği teknik direktör konusunda aceleci davranılmamaya ve doğru isimi bulma konusunda titiz bir çalışma içerisine girmeye karar verildi.

A+A-

 

 

SPOR ŞUBESİ İŞ BAŞINDA... Küçük Kaymaklı’da geçtiğimiz akşam gerçekleşen genel kurul sonrasında önümüzdeki haftadan itibaren gerek teknik direktör, gerekse kadrodan ayrılacak ve dahil edilecek futbolcular konusunda hareketli günler yaşanacak. Yeni oluşturulan Spor Şubesi, bugün ve pazartesi yerli teknik direktör adayları ile görüşecek. Bu konuda ince eleyip sık dokuyacak olan K. Kaymaklı’da yerli bir isimle anlaşılamazsa, Başkan Ali Başman yabancı teknik adam ile kendisi görüşecek

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geride bıraktığımız futbol sezonunda 5 teknik adamla çalışan Küçük Kaymaklı’da yeni sezonda takımın emanet edileceği teknik direktör konusunda aceleci davranılmamaya ve doğru isimi bulma konusunda titiz bir çalışma içerisine girmeye karar verildi.

 

BAŞMAN: “DAHA TEMKİNLİ OLACAĞIZ”

 

Geçtiğimiz akşam gerçekleşen genel kurul sonrası Küçük Kaymaklı’da yeniden göreve seçilen Ali Başman, yeni sezon öncesi daha temkinli olacaklarını belirtti. Başman geçtiğimiz sezon yaptıkları hataların farkında olduğunu belirtirken, artık bunları bildiklerini ve bunun önemli olduğunun altını çizdi. Küçük Kaymaklı için ince eleyip sık dokuyarak en iyisini yapmaya çalışacaklarını belirten Başman, takımın başına getirilecek teknik direktör konusunda aceleci davranmayacaklarını söyledi.

 

TEKNİK ADAM KONUSU

 

Daha önce YENİDÜZEN Spor Servisi’ne takımın başına getirilecek olan yeni isim onusuna öncelikle yerli teknik direktörlerle görüşüleceğini, olmazsa yabancı ve kariyerli bir teknik direktör ile masaya oturacaklarını açıklayan Ali Başman, bu fikrin devam ettiğini belirtti. Oluşturulan yeni yönetimle Spor Şubesi’ni de oluşturduklarını belirten Başman, şubede yer alan isimlerin bugün ve Pazartesi günü yerli teknik direktör adayları ile görüşeceklerini söyledi. Yerli teknik direktörlerle anlaşılmaması halinde yabancı teknik direktörle bizzat kendisinin görüşeceğini sözlerine ekleyen Başman, şu anda bağlantıda oldukları yabancı teknik adamların olduğunu, önümüzdeki haftanın bu konular açısından hareketli geçebileceğini belirtti.

 

SERBEST TRANSFER HAKKI OLAN FUTBOLCULARLA GÖRÜŞÜLECEK

 

Küçük Kaymaklı kadrosunda bulunan futbolculara talip var mı sorusu üzerine Ali Başman, genel kurul öncesinde transfer işleri ile çok fazla ilgilenmediklerini söyledi. Kadroda serbest transfer hakkı bulunan futbolcularla öncelikli olarak görüşeceklerini söyleyen Başman, talibi olan futbolcuların transfer konusunı önümüzdeki hafta içerisinde görüşeceklerini dile getirdi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 648 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler