1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYMAKLI ÇALIŞMALARA BAŞLADI
KAYMAKLI ÇALIŞMALARA BAŞLADI

KAYMAKLI ÇALIŞMALARA BAŞLADI

İlk devrede yaşadığı sıkıntılar ve teknik adam değişikliklerinin ardından Küçük Kaymaklı ikinci devre öncesi hazırlık çalışmaları kapsamında ilk çalışmasını dün gerçekleştirdi. Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nın arka kısmına yapılan antrenman sahasında ge

A+A-

 

 

 

İlk devrede yaşadığı sıkıntılar ve teknik adam değişikliklerinin ardından Küçük Kaymaklı ikinci devre öncesi hazırlık çalışmaları kapsamında ilk çalışmasını dün gerçekleştirdi. Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nın arka kısmına yapılan antrenman sahasında gerçekleştirilen çalışmada yeşil siyahlılar dayanıklılık ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

 

ÖZEREM: “BAŞARAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY YOK”

Küçük Kaymaklı’nın çiçeği burnunda teknik direktörü Vehbi Özerem takımı ile çıktığı ilk antrenmanda YENİDÜZEN’in sorularını yanıtladı. Özerem görevinin zorluğunun farkında olduğunu belirtirken, ellerinde bulunan kadro ile başaramayacakları hiçbir şeyin olmadığını söyledi. Özerem “Gerek futbolcu gerekse antrenör olarak Kaymaklı’da daha önce çalıştım. Çok güzel günlerimiz oldu. Kadroda bulunan oyuncuların büyük bir bölümü ile daha önceden tanıdığım isimler. Kaymaklı’nın içyapısı ve futbolcu yapısını biliyorum. Buraya gelmekten dolayı son derece mutluyum. Görevimin zor olduğunu biliyorum ama bu kadro ile başaramayacağımız hiçbir şeyin olmadığını da söylemek istiyorum” diye konuştu.

 

“HEDEF ŞAMPİYONLUKTUR”

Önemli olanın iç huzurun sağlanmak olduğunu belirten Özerem “Bizim işimiz futbol ve bunu sahaya yansıtmak istiyoruz. Birlik ve beraberliğin sağlanması önemli” diye konuşurken “Geçtiğimiz yılın şampiyon kadrosu ile yine hedefimiz şampiyonluktur. Sonuna kadar bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diye konuştu.

 

ANTALYA’DA KAMP

Küçük Kaymaklı dün yaptığı çalışma ile ikinci devreye yönelik hazırlık dönemine resmen başladı. çalışmalarını bir hafta süreyle adamızda gerçekleştirecek olan Kaymaklı daha sonra 3 Ocak’ta Antalya’ya gidecek. 9 Ocak’a kadar burada çalışacak olan Küçük Kaymaklı temel dayanıklılık, kuvvet, çabuk kuvvet, sürat ve taktik idmanları içerikli bir kamp dönemi geçirecek.

 

 

 

 

Bu haber toplam 829 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler