1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYMAKLI, BORATAŞ İLE ANLAŞTI
KAYMAKLI, BORATAŞ İLE ANLAŞTI

KAYMAKLI, BORATAŞ İLE ANLAŞTI

Küçük Kaymaklı’da kısa bir süre önce Türkiye kampı dönüşü teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün ile yollar ayrılmıştı. Geçtiğimiz yılın şampiyonu Kaymaklı’da yeni sezon öncesi yaşanan bu gelişme spor camiasında büyük yankı uyandırırken, Lefkoşa&

A+A-

Küçük Kaymaklı’da kısa bir süre önce görevden ayrılan Mehmet Ali Özgürgün’ün yerine Mustafa Borataş getirildi

 

KAYMAKLI, BORATAŞ İLE ANLAŞTI

 

 

Borataş: “Küçük Kaymaklı büyük hedefleri olan bir kulüp. Geçtiğimiz senenin şampiyonu. Bunu devam ettirmek için çalışacağız. Hedefimiz güzel bir oyun oynamak”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Küçük Kaymaklı’da kısa bir süre önce Türkiye kampı dönüşü teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün ile yollar ayrılmıştı. Geçtiğimiz yılın şampiyonu Kaymaklı’da yeni sezon öncesi yaşanan bu gelişme spor camiasında büyük yankı uyandırırken, Lefkoşa’nın “Forest” lakabı ile bilinen futbol takımı yeni teknik adamını buldu.

Küçük Kaymaklı yönetiminin bir süredir teknik adam çalışmaları sonuç verdi ve Mustafa Borataş ile anlaşmaya varıldı. Her iki tarafın dün gerçekleştirdiği görüşmeler sonrasında takımın başına Mustafa Borataş getirildi.

 

BORATAŞ: “GEÇEN SENEKİ BAŞARIYI DEVAM ETTİRECEĞİZ”

Göreve gelmesinin ardından YENİDÜZEN Spor Servisi’ne açıklamalar yapan teknik direktör Mustafa Borataş, “Küçük Kaymaklı büyük hedefleri olan bir kulüp. Geçtiğimiz senenin şampiyonu. Bunu devam ettirmek için çalışacağız. Hedefimiz güzel bir oyun oynamak” diye konuştu.

Bu yıl şampiyonluk yarışının geçtiğimiz yıla oranla daha zorlu geçeceğini belirten Borataş, “Diğer takımlar iyi transferler yaptılar, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiler. Bu yıl şampiyonluk yarışı daha zorlu geçecek” şeklinde konuştu.

Takımın seviyesini kısa zaman içerisinde görmeleri gerektiğinin altını çizen Borataş, “Kapasitemiz belli. Bunu bir bütün haline getirmek için çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdüreceğiz. KTSYD Kupası bu bağlamda bizim için önemli bir hazırlık karşılaşması olacak” diye konuştu.

 

BORATAŞ, K. KAYMAKLI-SERDARLI MAÇINI İZLEDİ

Küçük Kaymaklı’nın yeni teknik patronu Mustafa Borataş, Küçük Kaymaklı takımının dün Attila Topaloğlu Stadı’nda 2011-2012 sezonunda Birinci Lig’de mücadele edecek olan Serdarlı takımı ile yapılan hazırlık maçını, Küçük Kaymaklı idari menajeri Serkan Reçber ile birlikte izledi. Mustafa Borataş’ı ise ilk tebrik eden gol kralı Ertaç oldu. Borataş Küçük Kaymaklı ile ilk idmanını bugün yapacak.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 801 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler