1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYITLAR TAMAM
KAYITLAR TAMAM

KAYITLAR TAMAM

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu (KKTOK) Ralli Sezonu’nun 5’inci yarışı olan Mamülcüoğlu Pastanesi ve Crystal Optic Ralli Sprint Yarışması’nın kayıtları tamamlandı. Yarış için 14 arabanın kayıtları yapıldı. Yarış için kayıt yaptır

A+A-

 

 

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu (KKTOK) Ralli Sezonu’nun 5’inci yarışı olan Mamülcüoğlu Pastanesi ve Crystal Optic Ralli Sprint Yarışması’nın kayıtları tamamlandı

 

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu (KKTOK) Ralli Sezonu’nun 5’inci yarışı olan Mamülcüoğlu Pastanesi ve Crystal Optic Ralli Sprint Yarışması’nın kayıtları tamamlandı. Yarış için 14 arabanın kayıtları yapıldı.

Yarış için kayıt yaptıran sporcular arasında Nevzat Pusat Sancar, Ömer Yıldız ve Ahmet Şevketoğlu gibi isimler de yer aldı.

Cumartesi günü arka arkaya 3 kez koşulacak Ormancık Özel Etabı’nın koşulacak olması nedeniyle önem taşıyan yarışmanın sembolik startı 23 Eylül 2011, Cuma akşamı saat 18.00’de Crystal Optic binası önünden verilecek.

Yarışmanın Finişi ise 24 Eylül 2011, Cumartesi akşamı Ortaköy Mamülcüoğlu Pastahanesi önünde yapılacak.

Yarışmanın Komiserler kuruluna Akan Keskiner, Kerim Kırmızı ve Çağın Özılgaz, Yarışma direktörlüğüne İrfan Topcu ve Selin Reis, Yarışma Teknik Komiserliğine ise FIA lisanslı Komiser Behiç Topcu atandı.

Yarışmada kullanılacak Ormancık Özel Etab güzergahında ise son 2 Km içerisinde değişiklik yapılırken, tim ralli severler tarafından bilinen Ormancık Zıplama Noktası ise, daha dik bir hale getirilerek Ralli severlere de görsel bir şölen hazırlandı.

 

ÖE1 Ormancık: 15:37
ÖE2 Ormancık: 16:20

ÖE3 Ormancık: 17:15

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 799 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler