1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYIP ÇOCUK BULANAMIYOR...
KAYIP ÇOCUK BULANAMIYOR...

KAYIP ÇOCUK BULANAMIYOR...

Haspolat’ta geçtiğimiz gün sabah saatlerinde, evden tek başına ayrılan yedi yaşındaki Mustafa Diker, geri dönmedi. Boşanmış olan Şemse İri ve Erol Diker’in çocuğu Mustafa Diker, sabah saatlerinde evde hiç kimse yokken evden ayrılarak, kayıplar

A+A-

 

Haspolat’ta geçtiğimiz gün sabah saatlerinde, evden tek başına ayrılan yedi yaşındaki Mustafa Diker, geri dönmedi. Boşanmış olan Şemse İri ve Erol Diker’in çocuğu Mustafa Diker, sabah saatlerinde evde hiç kimse yokken evden ayrılarak, kayıplara karıştı. Baba Erol Diker’in yanında yaşayan Mustafa Diker’in kayıp olduğu, geçtiğimiz gün öğle saatlerinde, anne Şemse İri tarafından fark edildi. Oğlunun kaybolduğunu anlayan anne İri, derhal polis ve çevre halka başvurarak destek istedi.

DAHA ÖNCE DE KAÇMIŞTI

Oğlunun ikinci kez evden kaçtığını belirten anne İri, bu kadar uzun süre dışarıda kalmayacağını ve başına birşey geldiğinden şüphelendiğini açıkladı. Olayın ihbar edilmesi ile birlikte Değirmenlik Polis ekipleri ve Sivil Savunma Teşkilatı, gün boyunca bölge ve çevresini araştırdı fakat bir sonuç elde edemedi. Dünde arama çalışmalarını sürdüren polis ekipleri, olaya dair bulguları değerlendirdiklerini ve kayıp Mustafa’yı bulmak için ellerinden geleni yaptıklarını kaydetti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1323 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler