1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYALILAR TAMAM, MUSA YOLDA
KAYALILAR TAMAM, MUSA YOLDA

KAYALILAR TAMAM, MUSA YOLDA

Ömer Arhun başkanlığında, sezona hazırlanan, geçtiğimiz yılın şampiyonu Çetinkaya, transfere çalışmalarına hız verdi. Çetinkaya Kulüp Başkanı Ömer Arhun, Yenicami’den Hüseyin Kayalılar’ı 55 bin Euro’ya transfer ettiklerini doğrularken, M

A+A-

 

Ömer Arhun başkanlığında, sezona hazırlanan, geçtiğimiz yılın şampiyonu Çetinkaya, transfere çalışmalarına hız verdi. Çetinkaya Kulüp Başkanı Ömer Arhun, Yenicami’den Hüseyin Kayalılar’ı 55 bin Euro’ya transfer ettiklerini doğrularken, Musa Şanlıer’i transfer etmek için, Lefke yönetimi ile bugün görüşeceklerinin belirtti. Ömer Arhun, Lefke yönetiminin Musa için 80 bin TL bonservis ücreti istediğini, ancak bu ücret için Lefke yönetiminden indirim talep edeceklerini açıkladı.

 

SALİH GÜVENSOY’UN BONSERVİSİ YÜKSEK

 

Çetinkaya Kulüp Başkanı Ömer Arhun yaptığı açıklamada, Doğan Türk Birliği ve Milli takımımızın başarılı futbolcusu Salih Güvensoy’u Çetinkaya forması ile görmek istediklerini ancak Doğan Türk Birliği yönetiminin Salih için istediği bonservis bedeli (100 bin Sterlin) kendilerine göre yüksek olduğundan bu transferden vazgeçtiklerini belirtti.

 

YABANCILAR YOLDA

 

Çetinkaya Kulübü Başkanı Ömer Arhun, yabancılar konusunda Sherman’ın şuanda Türkiye’de Mersin İdman Yurdu tarafından denediğini ve Mersin ile anlaşma sağlanmadığı takdirde Çetinkaya forması giyeceğinin altını çizerken, Türkiyeli, oyuncu konusunda ise arayışlarının sürdüğünü dile getirdi.

Arhun, teknik direktörümüz Turan Altay’ın istekleri doğrultusunda sağda veya solda oynayabilecek bir oyuncu aradıklarını o olmadığı takdirde ise orta göbekte 10 numara konumunda bir oyuncu alacaklarını söyledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 609 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler