1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYALILAR İMZALADI
KAYALILAR İMZALADI

KAYALILAR İMZALADI

Yeni sezon öncesi Çetinkaya’nın Yenicami’den 55 bin euro karşılığında transfer ettiği Milli futbolcu Hüseyin Kayalılar, dün kendini sarı kırmızılı yapan imzayı Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nda attı. Kayalılar’ın imza töreninde Çe

A+A-

 

 

Çetinkaya’nın Yenicami’den kadrosuna dahil ettiği Hüseyin Kayalılar, dün kendisini sarı kırmızılı yapan imzayı attı ve “İstediğim bir kulübe imza attığım için mutluyum” dedi. Çetinkaya bu akşam gerçekleştireceği yönetim kurulu toplantısından sonra yarın Lefke futbolcusu Musa Şanlıer için teklifte bulunacak

 

Çağan Kutgüner

 

Yeni sezon öncesi Çetinkaya’nın Yenicami’den 55 bin euro karşılığında transfer ettiği Milli futbolcu Hüseyin Kayalılar, dün kendini sarı kırmızılı yapan imzayı Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nda attı. Kayalılar’ın imza töreninde Çetinkaya başkanı Ömer Arhun ile birlikte yöneticiler Mehmet Aközer ve Erhan Soykut da yer aldı.

Kendisini Çetinkaya futbolcusu imzayı atan Kayalılar “İstediğim bir kulübe imza attığım için mutluyum” diyerek duygularını ifade etti.

 

MUSA’YA TEKLİF HAZIRLIKLARI

Yenicami’den Hüseyin Kayalılar’la 55 Bin euro karşılığında anlaşan Çetinkaya başarılı futbolcuya dün imzayı attırdı. Çetinkaya’da transferin gündemindeki diğer bir isim olan Musa Şanlıer konusunda ise görüşlerini aldığımız yeni başkan Ömer Arhun, “Salı günü yönetim kurulu toplantımız var. Toplantıda bu konuyu gündeme getirip Çarşamba günü Lefke kulübüne teklif götüreceğiz” dedi. Diğer transferlerle ilgili Salih Güvensoy’un bonservisiyle ilgili problemler olduğunu dile getiren Çetinkaya Başkanı Arhun, Yenicami’den Erdinç Börekçi’yle ilgili girişimlerinin de bulunacağını belirtti. Arhun Çetinkaya’daki ikinci yabancı konusunda ise geçtiğimiz sezon Düzkaya forması giyen Kpah Sherman’la her konuda anlaşıldığını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 626 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler