1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAYA: LİGLER ÇETİN GEÇECEK
KAYA: LİGLER ÇETİN GEÇECEK

KAYA: LİGLER ÇETİN GEÇECEK

Voleybol’da takımlar 14 Kasım’da başlayacak lig maçlarına özel turnuvalarla hazırlanıyor

A+A-

 

 

 

 

Kıbrıs Türk Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen ve sezon öncesi takımların güçlerini ve eksikliklerini görebilmeleri için önemli olan hazırlık turnuvalarından birisi olan Levent Soykut anı turnuvası tamamlandı.

Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda yapılan ve erkeklerde Doğu Akdeniz Üniversitesi, kadınlarda ise Mağusa Gençlik Merkezi’nin şampiyon olduğu turnuva, lig maçları öncesi voleybol ekipleri için iyi bir hazırlık turnuvası oldu.

 

“ORTAYA KONAN PERFORMANSLAR OLDUKÇA İYİ”

 

Süleyman Köseoğlu ve Levent Soykut anı turnuvaları ile ilgili bilgiler veren Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya, bu turnuvaların liglerde yer alacak ekiplerin eksikliklerini görebilmeleri açısından olukça önemli olduğunu söyledi. Kaya, sezon öncesi olmasına rağmen özellikle kadınlar maçlarında ortaya konan performansların oldukça iyi olduğunu söyledi. Enver Kaya, Levent Soykut Anı Turnuvası’nda hem erkekler, hem de kadınlar maçlarında yer alan ekiplerin mücadeleleri, liglerin çok çekişmeli geçeceğinin de işaretini vermiş olduğunu söyledi.

Voleybolda sezon öncesi son hazırlık turnuvası 31 Ekim-1 Kasım tarihlerinde büyük kadınlar arasında yapılacak olan 4’ncü Metin Gardiyanoğlu Anı Turnuvası olacak. Bu turnuvanın ardından, Büyükler 2012 – 2013 Voleybol Ligleri 14 Kasım’da oynanacak 4 karşılaşma ile başlayacak. Yıldızlar Ligi ise 17-18 Kasım tarihlerinde yapılacak 5 karşılaşma ile başlayacak.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 392 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler