1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Kavga ve dayak!
Kavga ve dayak!

Kavga ve dayak!

Mağusa’da kavga: “6 kişi tutuklandı, 1 kişi aranıyor”

A+A-

 

Mağusa’da bu sabahın erken saatlerinde meydana gelen kavga sonucu 6 kişi tutuklanırken, 1 kişi de aranıyor.

Polis Basın Bülteni’ne göre, bugün sabah saat 00.30 sıralarında Mağusa’da Kemal Server Caddesi üzerinde isimlerinin baş harfleri H.T.(E-18), D.G.(E-20), F.Ö.(E-18), M.E.(E-18), A.C.(E-21) ve H.C.(E-21) olan ve alkollü şahıslar, “Kız arkadaşına laf atmaması konusunda kendilerini uyaran” H.P. (E-26) ile kavga etti.

Birbirlerine elleri ve ayakları ile vuran şahıslar, kavga edip, makul mazeretleri olmaksızın yüksek sesle bağırıp çağırmak suretiyle rahatsızlık da yaptı.

Bu sırada H.T.(E-18), D.G.(E-20), F.Ö.(E-18) ve M.E.(E-18) konu yerde park halinde bulunan H.P.’ye ait GN 012 plakalı aracın ön, arka camları ile sağ ve sol dikiz aynalarına kasten ve kanunsuz olarak elleri ve ayakları ile vurup kırdı ve kasti hasara uğrattı.

Polis, olaya karışan M.E.’nin arandığını belirtirken, diğer tüm şahısların tutuklandığını kaydetti. Soruşturma devam ediyor.

TATLISU’DA 7-8 KİŞİ 1 KİŞİYİ DÖVDÜ

Öte yandan dün saat 18.30 sıralarında Tatlısu’da faaliyet gösteren “NE & ŞE” isimli restorana giden kimliği meçhul 7-8 erkek şahıs, işyeri içerisinde aralarında çıkan tartışma neticesinde konu işyerinde garson olarak çalışan Mehmet Demirtaş’ı darp etti.

Polis, Demirtaş’ın vücudunun muhtelif yerlerine elleri ve ayakları ile vurarak ciddi şekilde darp edip, rafta bulunan muhtelif markalarda alkollü içki şişelerini, üç adet plastik sandalyeyi ve bir adet bilardo sopasını kasten ve kanunsuz olarak vurup kıran şahısların arandığını belirtti.

Soruşturma devam ediyor.

(tak)

Bu haber toplam 880 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler