1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. KAÜ-SEM’den etkili iletişim becerileri kursu
KAÜ-SEM’den etkili iletişim becerileri kursu

KAÜ-SEM’den etkili iletişim becerileri kursu

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, Etkili İletişim kurs kayıtları başladı.

A+A-

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (KAÜ-SEM) Etkili İletişim kurs kayıtları başladı.

Kurs Eğitiminde kursiyerlere verilecek eğitim başlıkları şöyle:

İletişim Nedir?  İletişimin Çeşitleri, Empatik İletişim nedir? İletişimde uyum ve ahenk, Sözsüz İletişim ve Beden Dilinin Kullanımı, kişisel kendimize özgü olan iletişim tarzınız, iletişimde var olan engelleri aşma yolları, kazan-kazan ilkesi, dinleme düzeyleri, iyi bir dinleyici olmak, insanlarla doğru iletişim kurma yolları, soru-cevap yöntemleri,öneri ve şikayet yöntemleri, doğru iletişim teknikleri, sözlü-sözsüz iletişim.

Kişilerin iletişim becerilerini ve karşısındakilerin beden dillerini anlayarak, iletişimde bir adım öne geçmenizi sağlayabilecek, çevrenizdeki insanlarla doğru ve etkili bir iletişim kurabilecek,

Etkili iletişim tekniklerini öğrenebilecek doğru iletişim teknikleri ile iş hayatının ve günlük hayatın streslerinden kurtulmayı başarabilecek,

Katılımcılar ise kendi potansiyellerini keşfettikleri için sağlıklı bir şekilde hedef belirleyebilecek, özgüvenli davranışlar sergileyebilecekler.

Eğitim sonunda Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Sürekli eğitim Merkezi KAÜ-SEM Etkili İletişim Kursu Sertifikası katılımcılara takdim edilecek. KAÜ-SEM yetkililerinden yapılan açıklamada, KAÜ-SEM Etkili İletişim Sertifika programına  başvurmak isteyenlerin; 0392 228 92 33 / 0548 830 06 27 nolu telefon numaralarından tüm bilgilerin alınabileceği bildirildi.

 

 

 

Bu haber toplam 856 defa okunmuştur
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler