1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAŞİF'İN KARARI, KÜÇÜK'Ü MEMNUN ETTİ
KAŞİFİN KARARI, KÜÇÜKÜ MEMNUN ETTİ

KAŞİF'İN KARARI, KÜÇÜK'Ü MEMNUN ETTİ

Küçük, “Sayın Kaşif’in, bana destek beyan eden ve benim atadığım Sucuoğlu’na destek beyan etmesinden memnun oldum” dedi.

A+A-

 

UBP Genel Başkanı Başbakan İrsen Küçük, “Sayın Kaşif’in, bana destek beyan eden ve benim atadığım Sucuoğlu’na destek beyan etmesinden memnun oldum” dedi.

İrsen Küçük, UBP Genel Başkan adayı eski Sağlık Bakanı Ahmet Kaşif’in hafta sonu yer alacak Lefkoşa İlçe Kurultayında Lefkoşa İlçe Başkanı Faiz Sucuoğlu’nu destekleyeceğini ilan etmesi ile ilgili olarak, “Kurultay çalışmaları başladığı zaman özellikle UBP’li 14 belediye başkanı akabinde de 5 İlçe Örgüt Başkanı bana desteğini ilen etmişti. Sucuoğlu da bunlardan birisiydi. Sucuoğlu da benim kontenjanlarımdan halen Lefkoşa ilçe başkanıdır” dedi.

Küçük, Ali Çetin Amcaoğlu’nun Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na atanmasıyla Lefkoşa İlçe Örgüt Başkanlığına Sucuoğlu’nu önerdiğini kaydetti.

“Sayın Kaşif’in bana destek beyan eden ve benim atadığım Sucuoğlu’na destek beyan etmesinden memnun oldum” diyen Küçük, UBP’nin büyük bir camia olduğunu ve sorunlarını çözmeyi başaran bir kitle olduğunu söyledi.

Bu haber toplam 809 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler