1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Kartallar, hız kesmiyor
Kartallar, hız kesmiyor

Kartallar, hız kesmiyor

Lefkoşa’nın Birinci Lig temsilcilerinden Yenicami, hız kesmiyor. Yirmi gün önce sezonu açan siyah beyazlı ekip, sadece pazar günleri hariç, her gün idmanını yapıyor. Yenicami Teknik Direktörü İltaç Karayel’in YENİDÜZEN Gazetesi’ne yapt

A+A-

Lefkoşa’nın Birinci Lig temsilcilerinden Yenicami, haftanın altı gününü idman yaparak geçiriyor…

 

Kartallar, hız kesmiyor

 

·        “HEDEF ZİRVE”… Yenicami Teknik Direktörü İltaç Karayel: “Yeni transfer olan Çıdamlı, Devrim ve Kayahan’ın kısa sürede takıma uyum sağlamasıyla takım güçlendi. Ayrıca genç takımdan da takviye yapılmasıyla yirmi iki kişilik kadroya sahip olan Yenicami’de, göze hoş gelen bir futbol yapısı ile hedefimiz zirveye oynamaktır”

 

 

·        “KAMP 23 AĞUSTOS’TA”… Karayel, 23 Ağustos-29 Ağustos 2011 tarihleri arasında Türkiye’de Kartepe’de gerçekleştirecekleri kamptan sonra daha hazır vaziyette lige çok iyi bir durumda girmek istediklerini söyledi

 

 

Lefkoşa’nın Birinci Lig temsilcilerinden Yenicami, hız kesmiyor. Yirmi gün önce sezonu açan siyah beyazlı ekip, sadece pazar günleri hariç, her gün idmanını yapıyor.

Yenicami Teknik Direktörü İltaç Karayel’in YENİDÜZEN Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, çalışmaların çok iyi gittiğini vurgularken, oynayacakları sistem ile ilgili yeni sezonda geçtiğimiz sezon uygulanan dörtlü savunma sistemine devam edileceğini ifade etti.

Karayel, yirmi gündür sezonu açtığını ve pazar günleri dışında haftanın her günü çalışmalara devam ettiğini, ayrıca içinde bulunduğumuz haftadan itibaren haftada iki kez olmak üzere hazırlık maçlarının yapılacağını söyledi.

 

YALOVA VE LEFKE İLE HAZIRLIK MAÇI

İlk olarak bu hafta Yalova ve Lefke ile hazırlık maçları yapılacağını vurgulayan Karayel şöyle konuştu: “Amacımız istediğimiz oyun sistemini sahaya yansıtmaktır. Geçtiğimiz hafta yabancı futbolcuların takıma dahil olması ve yeni transfer olan Çıdamlı, Devrim, ve Kayahan’ın kısa sürede takıma uyum sağlamasıyla takımın güçlenmesi ayrıca genç takımdan da takviye yapılmasıyla yirmi iki kişilik kadro ya sahip olan Yenicami göze hoş gelen bir futbol yapısı ile hedefimiz zirveye oynamaktır” dedi.

 

23 AĞUSTOS’TA KAMP

Karayel, 23 Ağustos-29 Ağustos 2011 tarihleri arasında Türkiye’de Kartepe’de gerçekleştirecekleri kamptan sonra daha hazır vaziyette lige çok iyi bir durumda girmek istediklerini söyledi.

Karayel sözlerine şöyle devam etti: “Birçok takım geçmiş yıllara oranla daha sorunsuz ve güçlü bir şekilde lige hazırlandı. Yenicami’nin hedefinin kurumsal yapıyı tam anlamı ile oluşturup Kıbrıs futbolunda kalıcı başarılara imza atmaktır.”

Karayel son olarak yönetim kurulundan da büyük destek gördüğünü sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 713 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler