1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARTAL'DA İKİNCİ KAAN KANER DÖNEMİ
KARTALDA İKİNCİ KAAN KANER DÖNEMİ

KARTAL'DA İKİNCİ KAAN KANER DÖNEMİ

Başkentin Süper Lig takımlarından Yenicami’de dün, yapılan olağan genel kurulda Kaan Kaner İkinci kez başkan seçildi. Dün akşam, Yenicami loklinde saat 1830 da gerçekleştirilen genel kurulda Mehmet Akyerli (Başkan), Ödül Muhtaroğlu ile Erdaş Erbile

A+A-

 

Başkentin Süper Lig takımlarından Yenicami’de dün, yapılan olağan genel kurulda Kaan Kaner İkinci kez başkan seçildi

 

Necmi Belge

Başkentin Süper Lig takımlarından Yenicami’de dün, yapılan olağan genel kurulda Kaan Kaner İkinci kez başkan seçildi.

Dün akşam, Yenicami loklinde saat 1830 da gerçekleştirilen genel kurulda Mehmet Akyerli (Başkan), Ödül Muhtaroğlu ile Erdaş Erbilen’in sekreterlikleri üstlendikleri genel  kurulda saygı duruşunu yapıldı.

Saygı duruşunun ardından Başkan Kaan Kaner faaliyet raporunu okudu. Daha sonra, faaliyet raporı ve  1.9 Milyon TL olan Mali Bütçe üyelerin bilgisine ve onayına sunuldu.

Faaliyet ve Mali raporların aklanmasının ardından genel kurulda tek aday olan Kaan Kaner alkışlarla ikinci kez başkanlığa seçildi.

Başkan seçİldikten sonra bir konuşma yapan Kaan Kaner, Yenicami’de hedefin yine zirve olduğunu söyledi. Başkan Kaner ayrıca, sporcu  ve tesis altyapısına önem vereceklerini ve takımı güçlendirirken, gençleştireceklerini de sözlerine ekledi.

Başkan Kaner’in konuşmasının ardından yeni yönetim kurulunu ve diğer kurullarını genel kurulun onayına sundu.

Yenicami Yönetim Kurulunda şu üyeler yer aldı.

Başkan Kaan Kaner, Enver Kahveciler, Murat Arar,Bülent Avcan, Ersoy Bullici, Mehmet Keski, Gökhan Necipoğlu,  Ayşe Kaymak, Cenk Soydan, Umut Biray, Mehmet Harmancı, Serhat Kotak, Selçuk Zekai, Mehmet Paşa, Hüseyin Direktör, Ulus Nasıroğlu, Ali Vehit, Ahmet Zekai,Okay Perçinci, Serhan Kaner, Mesut Ener, Derviş İnceer, Salahi Çağman

Disiplin Kurulu: Asaf Can, Ali Çağakan, Mehmet Ali Aydınöz

Denetleme Kurulu: Hüseyin Harmancı, Bülent Evliyaoğlu, Ödül Muhtaroğlu

 

 

Bu haber toplam 618 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler