1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARTAL’DA HEDEFTEN SAPMA YOK
KARTAL’DA HEDEFTEN SAPMA YOK

KARTAL’DA HEDEFTEN SAPMA YOK

Geçen sezon şampiyon olarak yeniden Telsim Süper Lig’e dönen ve ilk 9 haftaya kadar liderliğini devam ettiren Yenicami’de bu geri düşmeye rağmen, şampiyonluk hedefinden sapma olmadığı iddia edildi. “ŞAMPİYONLUK HEDEFİNDEN SAPMA YOK&#

A+A-

 

 

Yenicami Teknik Direktörü İltaç Karayel, son iki haftada alınan yenilgiler sonrasında şampiyonluk hedefinden sapma olmadığını belirtereki “Yenilgiler şampiyonluk hedefimizi değiştirmedi” dedi

 

Hafta sonu karşılaşacakları Lapta’nın mücadeleci bir kadroya sahip olduğunun altını çizen Karayel, kendilerinin de aynı mücadeleyi ortaya koyarken, artılarını da kullanıp, maçı kazanmak istediklerini belirtti

 

Necmi BELGE

 

Geçen sezon şampiyon olarak yeniden Telsim Süper Lig’e dönen ve ilk 9 haftaya kadar liderliğini devam ettiren Yenicami’de bu geri düşmeye rağmen, şampiyonluk hedefinden sapma olmadığı iddia edildi.

 

“ŞAMPİYONLUK HEDEFİNDEN SAPMA YOK”

 

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Yenicami Teknik Direktörü İltaç Karayel, şampiyonluk hedefinden sapma olmadığını söyledi.

Karayel, kaybedilen iki maçtan sonra, Lapta maçının kendileri açısından büyük önem kazandığını ifade ederken, Lapta maçında alınacak üç puanın, diğer maçların sonuçlarına göre kendilerini yeniden liderliğe taşıyabileceğini belirtti.

Tam kadro olarak çıkacakları bu karşılaşmanın moral motivasyonlarını kazanmak için önemli bir fırsat olduğunu dile getiren Karayel, hafta içerisinde antrenmanların yanı sıra psikolojik toparlanma açısından da gereken toplantıları yaptıklarını ve takımı toparladıklarına inandıklarını vurguladı.

 

“LAPTA MAÇINI KAZANMAK İSTİYORUZ”

 

Bu haftaki rakipleri Lapta’nın mücadeleci bir kadroya sahip olduğunun altını çizen Karayel, kendilerinin de aynı mücadeleyi ortaya koyarken, artılarını da kullanıp, maçı kazanmak istediklerini belirtti.

Son iki derbiyi istemedikleri bir şekilde kaybettiklerini belirten Karayel, Küçük Kaymaklı maçında erken gelen penaltı ve goller, Çetinkaya maçında ise kötü oyun ve şansın Çetinkaya’dan yana olmasının kendilerini liderlikten ettiğini vurguladı.

Karayel son olarak ancak, hiçbir mazereti öne sürmeden sorumluluklarının bilinci içerisinde yeniden eski günleri yaşatacaklarına inandığını ve bu iki yenilgiye rağmen, hedeflerinden bir şapma olmadığını dile getirirken, amaçlarının iyi futbol ve sonunda gelecek şampiyonluk olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 621 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler