1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARTAL KARTEPE’YE UÇTU
KARTAL KARTEPE’YE UÇTU

KARTAL KARTEPE’YE UÇTU

Yenicami futbol kafilesi yeni sezon çalışmalarını yapmak üzere dün Türkiye’ye gitti. Geçtiğimiz sezon ikinci ligde şampiyon olarak birinci lige yükselen Yenicami bu sezonda da şampiyonluk hesapları yapıyor. Yaptığı transferler ve yapılan hazırlık

A+A-

 

 

Yenicami, 23-29 Ağustos tarihleri arasında İzmit Kartepe’de kamp yapacak.

 

 

Güren Tilki (KTSYD)

Yenicami futbol kafilesi yeni sezon çalışmalarını yapmak üzere dün Türkiye’ye gitti.

Geçtiğimiz sezon ikinci ligde şampiyon olarak birinci lige yükselen Yenicami bu sezonda da şampiyonluk hesapları yapıyor.

Yaptığı transferler ve yapılan hazırlıklar ile hedefin şampiyonluk olduğu dile getirilen Yenicami’de bir hafta sürecek kamp süresince, teknik direktör İltaç Karayel yönetiminde futbolcular, teknik ve taktik antrenmanların yanında güce dayalı çalışmalar da yapacak.

 

23-29 TARİHLERİ ARASINDA

Bir yönetici, dört teknik adam, on dokuz futbolcu ve bir malzemeci ile 23-29 Ağustos tarihleri arasında İzmit Kartepe’de kamp yapacak olan kafile uygun iklimlerde ve koşullarda çalışma imkanı bulacak.

Hazırlanan program çerçevesinde günde çift idman yapacak olan takım muhtemelen 25 ve 28 Ağustos tarihlerinde Türkiye’deki takımlar ile hazırlık maçı yapacak.

Kartepede’ki kampa önümüzdeki günlerde kulüp başkanı Kaan Kaner ve asbaşkan Abdullah Uluçhan’ın da  katılması bekleniliyor.    

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 483 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler