1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARTAL HEP ZİRVEDE UÇMAK İSTİYOR
KARTAL HEP ZİRVEDE UÇMAK İSTİYOR

KARTAL HEP ZİRVEDE UÇMAK İSTİYOR

Geçtiğimiz sezon, astronomik rakamlarla güçlü bir takım kurmasına rağmen, şampiyonluğu yitiren Yenicami bu sezon belirlediği hedefe ulaşmak için işi sıkı tutuyor. Bu bağlamda, geçen sezonun özeleştirisini yapan Kartal’da bu sezon yine takımın başın

A+A-

 

 

 

Yenicami geçtiğimiz sezon yitirdiği şampiyonluğu, bundan sonraki sezon değil önümüzde ki tüm sezonlarda kazanmak istiyor.

 

Necmi Belge

 

Geçtiğimiz sezon, astronomik rakamlarla güçlü bir takım kurmasına rağmen, şampiyonluğu yitiren Yenicami bu sezon belirlediği hedefe ulaşmak için işi sıkı tutuyor.

Bu bağlamda, geçen sezonun özeleştirisini yapan Kartal’da bu sezon yine takımın başında olan Teknik Direktör İltaç Karayel YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada, ihtiyaçları olan bölgelere doğru transferler yaparak, lige iyi bir giriş yapmayı hedeflediklerini açıkladı.

Karayel devamla, bu stratejileri doğrultusunda amaçlarının Yenicami’ye yaraşır, kısa vadeli değil, uzun vadeli şampiyonluğa oynayacak bir kadro yaratmak olduğunu vurguladı. Bu hedefler doğrultusunda şu ana kadar K.Kaymaklı’dan kaleci Ali Duvarcı, Gençlik Gücü’nden Adil,  Mağusa Türk Gücü’nden Erdoğ ve Hüseyin Sadıklar’ı transfer ettiklerini anımsattı.

 

BİR TC’Lİ STOPER, BİR YABANCI ORTA SAHA

Geçen sezon başarılı bir performans sergileyen Massa’nın 24 Haziran 2012 Pazartesi günü Kıbrıs’a geleceğini belirten Karayel, bundan sonra amaçlarının irtibatta oldukları TC’li bir stoper ve yabancı bir orta saha elemanı ile takımı şekillendirmek olduğunu söyledi. 

 

KADRODA GENİŞ ÇAPLI REVİZYON

Karayel, geçen yıl kaybettikleri şampiyonluğu bu sezon daha genç ve takım ruhu taşıyan bir kadro ile yakalamak istediklerinin altını çizdi.

Kadroda geniş çaplı bir revizyona gittiklerini ve yol ayırımına geldikleri futbolcular olduğunu belirten Karayel, onlara da bu süreç içerisinde transfer yapma şansı tanıyacaklarını dile getirdi.

 

BONSERVİS BEDELİNİ GETİREN GİDER

Kemal Uçaner ve Erdinç’le ilgilenen kulüpler olduğunu ifade eden Karayel, Emrah, Kayhan, Devrim, Ali Çürük ve Gürçin’in bonservis bedellerini getirmeleri halinde istedikleri kulübe gidebileceklerinin altını çizdi. Karayel, “nasıl ki Yenicami almak istediği futbolcunun bedelini ödüyor, bu futbolcuların gidecekleri takımlar da söz konusu bedelleri ödemek durumunda” olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 538 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler